zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP
Grafika przedstawia dwie postaci mężczyzn witających się poprzez smartfony

Kongres Pro NGO 2021

Data dodania: 10 listopada 2021

Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnym już Kongresie Pro NGO, który odbędzie się w dniu 18.11.2021 r. o godz. 9:00 w formie on-line. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny!

Cofnij

Spotkanie dedykujemy wszystkim osobom:

  • działającym w ramach organizacji pozarządowych,
  • zainteresowanym współpracą z organizacjami pozarządowymi i wspierającym takie organizacje (np. przedstawiciele urzędów, wolontariusze),
  • które wspierają biznes w działaniach CSR-owych i Employer Brandingowych – wewnętrznie i jako konsultanci zewnętrzni,
  • zainteresowanym proponowaną tematyką.

Tegoroczny Kongres – podobnie jak poprzednim razem – został podzielony na 4 obszary tematyczne. Każdy panel to osobna dyskusja bądź prelekcja ekspercka poruszająca ważne dla NGO kwestie. 

Harmonogram wydarzenia:
9:00-9:10 Otwarcie Kongresu Pro NGO
9:10-10:40 Panel I: Nowinki dla NGO.
Przerwa
11:00-12:30 Panel II: Rok 2022 z biznesem.
Przerwa
13:00-14:30 Panel III: Komunikacja i social media.
Przerwa
15:00-16:30 Panel IV: Technologia pomocna w NGO.
16:30-16:45 Zakończenie Kongresu Pro NGO

Na bazie przedstawionych wyżej zakresów tematycznych można zauważyć, iż uczestnictwo w Kongresie pozwoli na uzyskanie kompleksowej i przekrojowej wiedzy w obszarze bieżących wyzwań i możliwości funkcjonowania organizacji pozarządowych oraz współpracy budowanej w ramach CSR. Kluczowy cel Kongresu to poszerzenie wiedzy w zakresie efektywnego działania organizacji pozarządowych i współpracy z partnerami (takimi jak urzędy, biznes), wykorzystywania narzędzi (w tym również nowoczesnych technologii), a także sposobów działania i rozwiązywania problemów.

Zaproszeni goście, którzy wezmą udział w wydarzeniu posiadają wiedzę i doświadczenie z zakresu omawianej tematyki. Dodatkowo, w ramach agendy Kongresu będziemy facylitować dyskusje wokół konkretnych problemów, dając tym samym możliwość uczestnikom zadania ważnych pytań i uzyskania cennych informacji. Całość spotkania odbędzie się w formie on-line na przyjaznej dla uczestników platformie ClickMeeting, która wymaga jedynie dostępu do Internetu i aktualnej przeglądarki.

Uwaga! Ruszyły zapisy do udziału w Kongresie! Udział w nim jest bezpłatny, lecz wymaga rejestracji.
Zapisz się!

źródło: Fundacja Pro NGO