zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP
Na zdjęciu przystrojone świątecznie stanowisko na jarmarku/fot. pik.warszawa.pl

Poszukujemy organizatora jarmarku

Data dodania: 19 października 2021

Do Bożego Narodzenia coraz mniej czasu. Dla podkreślenia wyjątkowej atmosfery świąt Urząd Miasta Legionowo poszukuje organizatora świątecznego jarmarku, który w okresie od 9 do 19 grudnia br. funkcjonowałby na rynku miejskim. W związku z tym poszukujemy firmy, która zajmie się jego organizacją w tym miejscu.

Cofnij

Każdego zainteresowanego organizacją tego wydarzenia zachęcamy do przesłania zgłoszenia w terminie od 19 do 22 października br. na adres kultura@um.legionowo.pl.

Ogólna koncepcja Jarmarku ma oddać niepowtarzalny klimat Świąt Bożego Narodzenia i przyczynić się do promocji Legionowa.

W zgłoszeniu powinna zostać uwzględniona:

  1. Graficzna lub opisowa koncepcja organizacji Jarmarku;
  2. Wykaz branż - w tym proponowany asortyment;
  3. Opis działań zapewniających porządek i estetykę w trakcie trwania Jarmarku i po jego zakończeniu;
  4. Planowane formy promocji Jarmarku.