zamknij

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP
Na grafice napis: Urząd Miasta

Sprostowanie do artykułu „Rondo na Kwiatowej przy tunelu”, opublikowanym w dniu 16 lutego 2021 r. w tygodniku Mazowieckie To i Owo”

Data dodania: 17 lutego 2021

W artykule autorstwa /ZM/ML pod tytułem „Rondo na Kwiatowej przy tunelu”, opublikowanym w dniu 16 lutego 2021 r. w tygodniku Mazowieckie To i Owo” podano czytelnikom nieprawdziwe i wprowadzające w błąd informacje wymagające sprostowania. W związku z powyższym proszę o publikację w trybie przewidzianym przez ustawę – Prawo prasowe (art. 31a, art. 32) poniższego sprostowania:

Cofnij

Nieprawdą są informacje, że:

Ucierpi bowiem w wyniku tej inwestycji, nie tylko zielony skwer, ale także utworzony kilka lat temu i cieszący się dużym powodzeniem plac zabaw dla dzieci.

Sprostowanie

Projekt ronda został przygotowany w ten sposób, aby kierowcy musieli zwolnić przed dojazdem do tunelu. Jednocześnie włączenie ulicy Handlowej bezpośrednio w wyjazd z tunelu odciąży od ruchu ulicę Kwiatową o co postulowali jej mieszkańcy. Istniejący plac zabaw ani boisko nie będą likwidowane. Podkreślić należy, że w ramach inwestycji zaplanowane są również liczne nasadzenia drzew i krzewów.

Koniec sprostowania

Proszę o zamieszczenie tego sprostowania w tym samym miejscu, co artykuł z zastosowaniem równorzędnej czcionki oraz także o publikację pod artykułem na stronie internetowej Gazety oraz na Państwa profilu na Facebooku.