zamknij

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Sprostowanie do artykułu: „Wznowione śledztwo ws. prezydenta”, autorstwa KK. (TiO nr 27 z 5 lipca 2017 r.).

Data dodania: 11 lipca 2017
Cofnij

Legionowo, 11 lipca 2017 r.

 

Pan Maciej Lerman

p.o. redaktora naczelnego „Mazowieckie To i Owo”

 

Szanowny Panie,


Na podstawie art. 6, art. 31 a. oraz art. 32 § 1, 5 i 6 ustawy z dnia 26.01.84 r. „Prawo Prasowe” (z późn. zmianami), proszę o sprostowanie nieprawdziwych informacji, jakie znalazły się w artykule „Wznowione śledztwo ws. prezydenta”, autorstwa KK. (TiO nr 27 z 5 lipca 2017 r.).

SPROSTOWANIE

Nie jest prawdą, że Prokuratura Okręgowa wznowiła śledztwo w sprawie złożenia fałszywego oświadczenia majątkowego poprzez zatajenie posiadania zegarka. Sprawa zegarka została przez prokuraturę umorzona.

Nie jest prawdą, że powyższą informację podała gazeta „Miejscowa na weekend”. Nie jest także prawdą, że gazeta ta jest finansowana przez Urząd Miasta Legionowo.

Nie jest także prawdą, jakoby KZB Legionowo sp. z o.o. sprzedała na „preferencyjnych warunkach” prawo użytkowania wieczystego działki nr 49/14 spółce Milenium. Warunki, na jakich prawo to zostało sprzedane są zapisane w ustawie o gospodarce nieruchomościami i są stosowane w całym kraju.

KONIEC SPROSTOWANIA

Proszę o zamieszczenie tego sprostowania w tym samym miejscu co artykuł z zastosowaniem równorzędnej czcionki oraz także o publikację pod artykułem na stronie internetowej Gazety oraz na Państwa profilu na Facebooku.

Z poważaniem

Tamara Mytkowska
Rzecznik Prasowy UM Legionowo