zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Kalendarz wydarzeń

 • Plakat: Kino Letnie

  Kino Letnie w Legionowie

  Data wydarzenia: 25 lipca 2021
  Zapraszamy na wakacyjne, niedzielne seanse kina letniego
 • Herb miasta i Legionowski Festiwal Muzyki Kameralnej

  XVI Legionowski Festiwal Muzyki Kameralnej i Organowej

  Data wydarzenia: 25 lipca 2021

  Z przyjemnością podwójną - bo po spowodowanej epidemią przerwie - zapraszamy na kolejny, szesnasty już Legionowski Festiwal Muzyki Organowej i Kameralnej. Nie będzie to edycja wyjątkowa, bo dobra muzyka nie jest przecież wyjątkiem, a winna być normą; nie będzie to edycja przełomowa, bo spotkamy na koncertach tych artystów, których znamy już z edycji poprzednich, kiedy pokazali nam wielkość swego talentu; nie będzie to edycja zaskakująca, bo zaskakiwać mogą błahe reklamowe nowinki, a my trwamy wszak nieustannie przy swoim: sztuka jest wartością niesprowadzalną do innych i ze swej natury powołuje nas do świętości.

 • Plakat promujący: Muzealne spacery historyczne

  Muzealne spacery historyczne

  Data wydarzenia: 25 lipca 2021

  Muzeum Historyczne zaprasza na wyjątkowy spacer po Legionowie.

 • Plakat promujący warsztaty, w tle trójka uśmiechniętych dzieci - chłopiec i dwie dziewczynki przed laptopem.

  Bezpłatne warsztaty z projektowania dla dzieci

  Data wydarzenia: 19 - 26 lipca 2021
  Zapraszamy na bezpłatne wakacyjne warsztaty dla dzieci w wieku 10-14 lat w terminie 19-26 lipca 2021 r.