zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Kalendarz wydarzeń

  • Jubileuszowa X Edycja Międzynarodowego Turnieju Rugby na Wózkach

    Data wydarzenia: 14 października 2021
    Turniej Mazovia Cup to największy i najbardziej prestiżowy turniej Rugby na Wózkach w Polsce, który corocznie odbywa się w jednej z najnowocześniejszych hal sportowych na Mazowszu - Arenie Legionowo. Turniej organizowany jest od 2011 roku przez Warszawskie Stowarzyszenie Rugby na Wózkach "Four Kings".