zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Kalendarz wydarzeń

  • Michał Bajor

    Michał Bajor - Przeboje włoskie i francuskie - Legionowo

    Data wydarzenia: 05 listopada 2021

    W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo widzów, artystów i organizatorów. Informujemy, że koncert Michała Bajora, który miał się odbyć w terminie 23.04.2021 r. w miejscowości Legionowo odbędzie się 05.11.2021 o godz. 19:00.