zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Kalendarz wydarzeń

 • Grafika, na której jest osoba siedząca przed aparatem

  Samowyzwalacz Inspiracji

  Data wydarzenia: 06 listopada 2021
  Już 6 listopada zapraszamy Was do legionowskiej Poczytalni na wieczór pełen wrażeń. Na miejscu czekać na Was będzie moc atrakcji dla oka i ucha.
 • Grafika promująca premierę widowiska 'Que sera sera'

  [Aktualizacja - koncert przełożony] "Que sera sera" zespół Seniorów Na Luzie

  Data wydarzenia: 06 listopada 2021

  Informujemy, że premiera widowiska "Que sera sera" zespół Seniorów Na Luzie ze względu na sytuację związaną ze wzrostem zachorowań na Covid-19 został przełożony na styczeń. Zespół prosi o wyrozumiałość i oczekiwanie na informację o dokładnej dacie premiery.