zamknij

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Kalendarz wydarzeń

 • Plakat promujący piknik wojskowy; wtle żołnierz

  Wstąp do dobrowolnej zasadniczej służby wojskowej

  Data wydarzenia: 21 maja 2022

  - pod takim hasłem w sobotę 21 maja o godz. 11:00 rozpoczną się pikniki wojskowe w 32 miejscowościach. Oprócz pokazu sprzętu wojskowego i żołnierskiej grochówki na piknikach działać będą punkty rekrutacyjne, w których będzie można uzyskać informacje o dobrowolnej zasadniczej służbie wojskowej: ile trwa, kto może do niej przystąpić i na czym polega. Na miejscu można będzie wypełnić wniosek o powołanie (dlatego warto zabrać dowód osobisty).

 • GRafika promująća spacer

  Spacer historyczny - Historia Rynku, jego użytkowników i mieszkańców

  Data wydarzenia: 21 maja 2022

  Serdecznie zapraszamy na spacer historyczny pn. „Historia Rynku, jego użytkowników i mieszkańców”, który odbędzie się w sobotę 21.05 o g. 11:00. Historię centrum Legionowa przedstawi p. Erazm Domański prezes TPL w latach 2013-2019. O koncepcji rewitalizacji Rynku opowie obecny prezes Towarzystwa i przewodniczący Zespołu ds. Rewitalizacji p. Rafał Florczyk. Zbiórka na legionowskim Rynku przy studni oligoceńskiej, spacer potrwa do 2 godzin. Udział w spacerze jest bezpłatny, uczestnicy otrzymają materiały historyczne.

 • Plakat promujący spotkanie z okazji Światowego Dnia Pszczół 2022

  Spotkanie z okazji Światowego Dnia Pszczół 2022

  Data wydarzenia: 21 maja 2022
  Zapraszamy na spotkanie Stowarzyszenia "Nasze Pszczoły" z okazji Światowego Dnia Pszczół 2022. Miejsce: Jabłonna, ul. Sportowa 8, 21.05 (sobota), godz. 11:00-16:00.
 • Plakat promujący plener fotograficzny; w tle aparat i kwiaty

  Plener fotograficzny "Świat wokół nas"

  Data wydarzenia: 21 maja 2022
  Zapraszamy na plener fotograficzny w ramach XI Dni Osób z Niepełnosprawnościami 21 maja (sobota) do Kompleksu Pałacowo-Parkowego PAN w Jabłonnie w godz. 10:00-13:00.
 • Plakat promujący dzień otwarty w OSP Legionowo; w tle wóz strażacki

  Dzień Otwarty w OSP Legionowo

  Data wydarzenia: 21 maja 2022
  W ramach Dnia Strażaka obchodzonego oficjalnie 4 maja legionowska Ochotnicza Straż Pożarna organizuje specjalny dzień otwarty!
 • Plakat promujący AQUA-plenery; treść w artukule

  AQUA-plenery

  Data wydarzenia: 21 maja 2022
  Powiatowa Instytucja Kultury w Legionowie zaprasza na kolejną odsłonę plenerów malarskich. Tematem trzeciej edycji PIK-owych spotkań ze sztuką jest WODA.