zamknij

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Kalendarz wydarzeń

 • Plakat promujący wykład: Rak piersi - znaczenie badań przesiewowych

  Wykład: Rak piersi - znaczenie badań przesiewowych

  Data wydarzenia: 09 grudnia 2022
  Zapraszamy na bezpłatny wykład "Rak piersi - znaczenie badań przesiewowych" w ramach Powiatowego Programu Polityki Zdrowotnej.
 • Grafika promująca Legionowską Świąteczną Zbiórkę Żywności 2022

  Legionowska Świąteczna Zbiórka Żywności 2022

  Data wydarzenia: 09 - 11 grudnia 2022
  Zapraszamy wszystkich dobrej woli do wsparcia Legionowskiej Świątecznej Zbiórki Żywności, która odbędzie się w dniach 9-11 grudnia 2022 r.
 • Plakat promujący wydarzenia w ramach akcji Sportowa Jesień 2022

  Time For Dance 2022 - Ogólnopolski Turniej Tańca

  Data wydarzenia: 09 - 11 grudnia 2022

  W dniach 9,10 i 11 grudnia 2022 r. w IŁ Capital Arenie Legionowo odbędzie się niesamowite widowisko taneczne. Podczas X edycji Turnieju Tańca TIME for DANCE zaprezentują się najlepsi tancerze z całej Polski. Odbywający się z reguły w styczniu turniej znany już nie tylko w Legionowie, ale i w całej Polsce, tym razem odbędzie się w grudniowy weekend. Przez 3 dni będzie można podziwiać zmagania miłośników tańca, którzy stęsknieni za rywalizacją na tanecznym parkiecie zawładną legionowską Areną.