zamknij

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Kalendarz wydarzeń

 • Plakat informujący o kursie komputerowym dla zaawansowanych.

  Pierwsze zajęcia komputerowo Internetowe dla początkujących

  Data wydarzenia: 28 września 2023

  Podczas zajęć oprócz głównego tematu, uczestnicy będą mogli skonsultować swoje bieżące problemy oraz potrzeby z prowadzącym. Od uczestników nie są wymagane żadne umiejętności komputerowe. Na pierwszych zajęciach wprowadzone zostaną podstawy korzystania z komputera (klawiatura, myszka), a następnie praca z eksploratorem plików, katalogi, przeglądarki internetowe, wyszukiwarki internetowe. Wprowadzone zostaną również podstawy pracy z edytorem tekstu, arkusza kalkulacyjnego itp.

 • Plakat informujący o kursie komputerowym dla zaawansowanych.

  Pierwsze zajęcia komputerowo Internetowe dla zaawansowanych

  Data wydarzenia: 28 września 2023

  Zajęcia komputerowe związanych z pozyskiwaniem kompetencji cyfrowych dla zaawansowanych będą się odbywać do końca roku w czwartki od godziny 13.30. Podczas zajęć oprócz głównego tematu, uczestnicy będą mogli skonsultować swoje bieżące problemy oraz potrzeby z prowadzącym. Na spotkaniach będą poruszane tematy bezpieczeństwa, używania różnych aplikacji (np. graficzne, sieci społecznościowe) oraz usług (np. zaawansowane wyszukiwanie, biblioteki internetowe, systemy tele i wideokonferencji).
  Oczekuje się, że uczestnicy posiadają podstawowe umiejętności korzystania z komputerów i Internetu.

 • Plakat informujący o nauce języka angielskiego.

  Pierwsze zajęcia z języka angielskiego dla grupy średniozaawansowanej

  Data wydarzenia: 28 września 2023

  Dbamy o to, by grupy były nieliczne, a treść zajęć interesująca, związana z życiem, z ich problemami, potrzebami i kręgiem zainteresowań. Głównym celem zajęć jest wprowadzanie i poszerzanie znajomości słownictwa oraz ćwiczenia w mówieniu, pisaniu i dyskusje. Czasem wprowadzane są elementy gramatyki, które nie stanowią głównego celu lekcji, lecz mają pomóc w formułowaniu poprawnych wypowiedzi pisemnych czy ustnych. Do zajęć włączymy naukę piosenek angielskich, tłumaczenie ich na język polski oraz wspólny śpiew. Zajęcia w małych grupach ułatwiają bliższy kontakt z nauczycielem, zadawanie pytań oraz wyjaśnianie wątpliwości. Staramy się, aby odpowiednie podejście do każdej grupy mobilizowało i zachęcało kursantów do poszerzania wiedzy i szybkiego uczenia się języka.
  Zachęcamy do rozpoczęcia nauki angielskiego osoby, które kiedyś uczyły się angielskiego oraz te, które się go nie uczyły.

 • Grafika informująca o zajęciach w ramach Sportowe zajęcia cykliczne

  Siłownia dla seniorów, ZUMBA

  Data wydarzenia: 28 września 2023

  Arena Legionowo zaprasza do wzięcia udziału w zajęciach:

 • Plakat informacyjny o Europejskim Forum Regionalnego Sportu

  Europejskie Forum Regionalnego Sportu

  Data wydarzenia: 28 września 2023
  Wydarzenie, którego celem jest stworzenie przestrzeni do spotkań dla liderów, decydentów i ekspertów z dziedziny sportu, zarządzania sportem oraz przedstawicieli samorządu, odbędzie się w dniu 28 września br. w Arena Legionowo.