zamknij

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Kalendarz wydarzeń

 • plakat informujący o wykładzie Genealogia - Legionowski Klub Historyków Rodzin

  Wykład Genealogia - Legionowski Klub Historyków Rodzin "Pierwsze 100 lat poszukiwań korzeni"

  Data wydarzenia: 03 października 2023

  Pierwsze lata poszukiwań ze względu na ograniczenia dostępu do aktów metrykalnych wnoszone przez Ustawę o Urzędach Stanu Cywilnego i Ustawę o Zasobie Archiwalnym znacznie różnią się od badań prowadzonych w następnych okresach.
   

 • Plakat informujący o spotkaniach amazonek.

  Spotkanie Koła Amazonek

  Data wydarzenia: 03 października 2023

  Legionowski Klub Amazonek działający przy Stowarzyszeniu Pomocy Potrzebującym „Nadzieja” to miejsce zrzeszające wyjątkowe kobiety. Każda z nas jest inna – a to, co nas łączy, ciężko zrozumieć komuś, kto nigdy nie zmierzył się z rakiem piersi. Nasz klub istnieje dla kobiet – zarówno tych, które potrzebują pomocy, rady i wsparcia psychicznego, jak i tych, które po stoczeniu swojej prywatnej walki stoją dziś dzielnie na nogach, gotowe pomóc innym. Jeśli rozpoczynasz lub rozpoczęłaś już swoją walkę z rakiem piersi i szukasz wsparcia, otuchy lub rady – skontaktuj się z nami. Zrobimy co w naszej mocy, by wspomóc Cię w codziennych zmaganiach.

 • plakat inforumjący o wykładzie Prawo dla seniorów

  Wykład: Rozwód i separacja.

  Data wydarzenia: 03 października 2023

  Mecenas Marek Pszczółkowski Wykład z cyklu „Prawo dla Seniora”

 • Plakat informujący o nauce języka angielskiego.

  Pierwsze zajęcia z języka angielskiego dla grupy początkującej

  Data wydarzenia: 03 października 2023

  Dbamy o to, by grupy były nieliczne, a treść zajęć interesująca, związana z życiem, z ich problemami, potrzebami i kręgiem zainteresowań. Głównym celem zajęć jest wprowadzanie i poszerzanie znajomości słownictwa oraz ćwiczenia w mówieniu, pisaniu i dyskusje. Czasem wprowadzane są elementy gramatyki, które nie stanowią głównego celu lekcji, lecz mają pomóc w formułowaniu poprawnych wypowiedzi pisemnych czy ustnych. Do zajęć włączymy naukę piosenek angielskich, tłumaczenie ich na język polski oraz wspólny śpiew. Zajęcia w małych grupach ułatwiają bliższy kontakt z nauczycielem, zadawanie pytań oraz wyjaśnianie wątpliwości. Staramy się, aby odpowiednie podejście do każdej grupy mobilizowało i zachęcało kursantów do poszerzania wiedzy i szybkiego uczenia się języka.
  Zachęcamy do rozpoczęcia nauki angielskiego osoby, które kiedyś uczyły się angielskiego oraz te, które się go nie uczyły.

 • Grafika informująca o zajęciach w ramach Sportowe zajęcia cykliczne

  Siłownia dla seniorów

  Data wydarzenia: 03 października 2023

  Arena Legionowo zaprasza do wzięcia udziału w zajęciach: