zamknij

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Kalendarz wydarzeń

 • Plakat informujący o bezpłatnym spotkaniu dla przedsiębiorców.

  Bezpłatne spotkanie dla przedsiębiorców

  Data wydarzenia: 07 listopada 2023
  Urząd Miasta przyłącza się do zaproszenia do udziału w bezpłatnym spotkaniu dla przedsiębiorców z Legionowa i nie tylko.
 • plakat informujący o wykładzie Genealogia - Legionowski Klub Historyków Rodzin

  Wykład Genealogia - Legionowski Klub Historyków Rodzin "Drzewo genealogiczne w komputerze"

  Data wydarzenia: 07 listopada 2023

  W początkowym okresie poszukiwania historii rodziny dość szybko przybywa nowych krewnych i związanych z nimi dokumentów. Od samego startu należy poszukiwać najlepszej dla siebie metody ich przechowywania, tak aby zawsze były łatwe do odnalezienia, zaprezentowania rodzinie czy znajomym. Podczas wykładu zostaną przedstawione różne metody porządkowania i gromadzenia danych: od tradycyjnych zbiorów papierów, po specjalistyczne programy i serwisy genealogiczne. (Ahnenblatt, My Family Tree, MyHeritage oraz Ancestry). Omówione zostaną ich wady i zalety.

 • Plakat informujący o spotkaniach amazonek.

  Spotkanie Koła Amazonek

  Data wydarzenia: 07 listopada 2023

  Legionowski Klub Amazonek działający przy Stowarzyszeniu Pomocy Potrzebującym „Nadzieja” to miejsce zrzeszające wyjątkowe kobiety. Każda z nas jest inna – a to, co nas łączy, ciężko zrozumieć komuś, kto nigdy nie zmierzył się z rakiem piersi. Nasz klub istnieje dla kobiet – zarówno tych, które potrzebują pomocy, rady i wsparcia psychicznego, jak i tych, które po stoczeniu swojej prywatnej walki stoją dziś dzielnie na nogach, gotowe pomóc innym. Jeśli rozpoczynasz lub rozpoczęłaś już swoją walkę z rakiem piersi i szukasz wsparcia, otuchy lub rady – skontaktuj się z nami. Zrobimy co w naszej mocy, by wspomóc Cię w codziennych zmaganiach.

 • Plakat informujący o wykładzie.

  Wykład: Podział majątku.

  Data wydarzenia: 07 listopada 2023

  Mecenas Marek Pszczółkowski Wykład z cyklu „Prawo dla Seniora”.

 • Plakat informujący o badaniach mammograficznych.

  Mammografia - badania

  Data wydarzenia: 07 listopada 2023

  Od 1 listopada 2023 roku więcej Polek będzie miało możliwość skorzystania z mammografii w ramach Programu Profilaktyki Raka Piersi finansowanego przez NFZ. Przedział wiekowy Pań uprawnionych do badania w programie został poszerzony o 10 lat. Panie mogą nadal wykonać bezpłatną mammografię w dowolnej lokalizacji, niezależnie od swojego miejsca zamieszkania i bez skierowania lekarskiego.

 • Grafika informująca o zajęciach w ramach Sportowe zajęcia cykliczne

  Siłownia dla seniorów

  Data wydarzenia: 07 listopada 2023

  Arena Legionowo zaprasza do wzięcia udziału w zajęciach:

 • Plakat informujący o wystawie pocztówek Jezioro Zegrzyńskie - po słońce, po radość, po zdrowie...

  Wystawa pocztówek "Jezioro Zegrzyńskie - po słońce, po radość, po zdrowie..."

  Data wydarzenia: 06 - 10 listopada 2023

   Przedmiotem wystawy są pocztówki z Jeziora Zegrzyńskiego i okolic wydane w latach 60., 70., i 80. XX w. To wspaniała podróż w czasie, podczas której będzie można poznać infrastrukturę wokół Jeziora, spotkać wczasowiczów licznie wypoczywających na tutejszych plażach, zwiedzić obiekty wypoczynkowe wybudowane wzdłuż linii brzegowej oraz docenić lokalne walory przyrodnicze.