zamknij

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Kalendarz wydarzeń

 • plakat informujący o wykładzie Genealogia - Legionowski Klub Historyków Rodzin

  Wykład Genealogia - Legionowski Klub Historyków Rodzin "Akty metrykalne w archiwach"

  Data wydarzenia: 05 grudnia 2023

  Akty metrykalne po tym jak trafią do archiwów, zwykle są dostępne dla wszystkich zainteresowanych. Często są dostępne w różnych miejscach w Internecie. Przedstawione zostaną najważniejsze takie miejsca w Polsce (nie jest to jedynie serwis SzukajwArchiwach) i za granicą, a także sposoby ich poszukiwania.

 • Plakat informujący o spotkaniach amazonek.

  Spotkanie Koła Amazonek

  Data wydarzenia: 05 grudnia 2023

  Legionowski Klub Amazonek działający przy Stowarzyszeniu Pomocy Potrzebującym „Nadzieja” to miejsce zrzeszające wyjątkowe kobiety. Każda z nas jest inna – a to, co nas łączy, ciężko zrozumieć komuś, kto nigdy nie zmierzył się z rakiem piersi. Nasz klub istnieje dla kobiet – zarówno tych, które potrzebują pomocy, rady i wsparcia psychicznego, jak i tych, które po stoczeniu swojej prywatnej walki stoją dziś dzielnie na nogach, gotowe pomóc innym. Jeśli rozpoczynasz lub rozpoczęłaś już swoją walkę z rakiem piersi i szukasz wsparcia, otuchy lub rady – skontaktuj się z nami. Zrobimy co w naszej mocy, by wspomóc Cię w codziennych zmaganiach.

 • Grafika informująca o zajęciach w ramach Sportowe zajęcia cykliczne

  Siłownia dla seniorów

  Data wydarzenia: 05 grudnia 2023

  Arena Legionowo zaprasza do wzięcia udziału w zajęciach: