zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct – Warszawa

jest jednym z punktów ogólnoeuropejskiej sieci informacyjnej o Unii Europejskiej. Warszawa jako stolica państwa członkowskiego Unii Europejskiej zmierza do budowania świadomości europejskiej zarówno wśród mieszkańców stolicy, jak również wśród obywateli Unii Europejskiej.

Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct – Warszawa

Dane adresowe: ul. Smolna 4 pok. 014
00-375 Warszawa Więcej informacji

Dane kontaktowe:
tel.: (22) 443 03 69
e-mail: europedirect-warszawa@um.warszawa.pl
internet: http://www.europedirect.um.warszawa.pl

 • EdukacjaGrafika promująca konkurs pn. Jestem Europejczykiem. Dbam o zdrowie. Na niej trzy postacie w maseczkach.

  Zapraszamy do udziału w konkursie “Jestem Europejczykiem. Dbam o zdrowie”!

  dodano: 18 stycznia 2021
  Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct – Warszawa prowadzony przez Biuro Funduszy Europejskich i Polityki Rozwoju Urzędu Miasta Stołecznego Warszawy zaprasza uczniów szkół podstawowych do wzięcia udziału w konkursie pn. „Jestem Europejczykiem. Dbam o zdrowie”.
 • Akcje informacyjneGrafika promująca webinary w ramach programu

  Europa dla obywateli

  dodano: 25 czerwca 2020

  W związku z trwającymi naborami wniosków Punkt Kontaktowy "Europa dla obywateli" serdecznie zaprasza przedstawicieli samorządów, NGO oraz innych organizacji i instytucji nienastawionych na zysk działających w obszarze społeczeństwa obywatelskiego, kultury oraz edukacji na spotkania informacyjne na temat programu europejskiego "Europa dla obywateli" online.

 • EdukacjaGrafika dot. debaty

  Rusza kolejna edycja konkursu debat oksfordzkich organizowanych przez PIEED-Warszawa!

  dodano: 3 października 2019
  Zapraszamy do udziału uczniów szkół średnich z Warszawy oraz Warszawskiego Obszaru Funkcjonalnego.
 • Edukacjaźródło: Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct – Warszawa

  ParlaMEM – czyli wybory 2019 do Parlamentu Europejskiego

  dodano: 2 kwietnia 2019

  Wybory europejskie zbliżają się wielkimi krokami - to już 26 maja 2019! Z tej okazji chcieliśmy aby młodzież z terenu Legionowa zainteresowała się tematyką eurowyborów. Zapraszamy do udziału w konkursie organizowanym przez Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct – Warszawa.

 • EdukacjaPlakat promujący konkurs plastyczny. A Ty jak świętujesz 15-tą rocznicę wejścia Polski do Unii Europejskiej? Planujesz coś szczególnego? A może masz jakieś inspirujące pomysły jeśli chodzi o formę świętowania?

  Konkurs plastyczny „Wczoraj i dziś – 15 lat Polski w Unii Europejskiej”

  dodano: 26 marca 2019

  Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct – Warszawa prowadzony przez Biuro Funduszy Europejskich i Polityki Rozwoju Urzędu m.st. Warszawy zaprasza uczniów szkół podstawowych, zlokalizowanych na terenie m.st. Warszawy i gmin wchodzących w skład Warszawskiego Obszaru Funkcjonalnego do udziału w konkursie plastycznym „Wczoraj i dziś – 15 lat Polski w Unii Europejskiej”

 • KomunikatyEuropejski Wykład Otwarty„Koniec geoblokowania, czyli o zakupach w sieci bez ograniczeń”28 czerwca 2018 r., godz. 16.00Centrum Kreatywności Targowa (duża sala konferencyjna na parterze)ul. Targowa 56, Warszawa

  „Koniec geoblokowania, czyli o zakupach w sieci bez ograniczeń”

  dodano: 12 czerwca 2018

  Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct – Warszawa, prowadzony przez Biuro Funduszy Europejskich i Polityki Rozwoju Urzędu m.st. Warszawy, zaprasza na Europejski Wykład Otwarty pn. „Koniec geoblokowania, czyli o zakupach w sieci bez ograniczeń”, który odbędzie się w czwartek 28 czerwca br. o godz. 16:00 w sali konferencyjnej Centrum Kreatywności Targowa.

 • KomunikatyZdjęcie: http://www.europedirect.um.warszawa.pl/aktualnosci/bezp%C5%82atne-warsztaty-edukacyjne-czerwiec-2018

  Zapraszamy na bezpłatne warsztaty edukacyjne

  dodano: 7 czerwca 2018

  Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct - Warszawa zaprasza na serię bezpłatnych warsztatów edukacyjnych. Spotkania będą składać się z części teoretycznej oraz praktycznej, prowadzonej przy wykorzystaniu możliwie angażujących i symulacyjnych metod. Poprzez ćwiczenia i aktywny udział, słuchacze zyskają szansę nie tylko na nabycie nowych umiejętności, ale przede wszystkim na nauczenie się, jak efektywnie je wykorzystywać w indywidualnych ścieżkach kariery. Podczas warsztatów uczestnicy nauczą się używać konkretnych narzędzi, jak również będą mieli szansę na omówienie ich z trenerem.

 • KulturaEuropejski Tramwaj Promocyjny

  Lekcje europejskie w tramwaju

  dodano: 30 kwietnia 2018

  W drugiej połowie maja na tory warszawskie wyjedzie Europejski Tramwaj Promocyjny. Podczas zajęć w tramwaju uczniowie szkół podstawowych dowiedzą się m.in. o warszawskich inwestycjach zrealizowanych z funduszy unijnych, działaniach Komisji Europejskiej i obchodach Europejskiego Roku Dziedzictwa Kulturowego.

 • Komunikatylogo Punktu Informacji Europejskiej Europe Direct – Warszawa

  Europejski Wykład Otwarty - "Europejska Inicjatywa Obywatelska - wykorzystanie potencjału aktywności obywatelskiej"

  dodano: 28 lutego 2018

  Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct – Warszawa, prowadzony przez Biuro Funduszy Europejskich i Polityki Rozwoju Urzędu m.st. Warszawy, zaprasza na Europejski Wykład Otwarty pn.: "Europejska Inicjatywa Obywatelska - wykorzystanie potencjału aktywności obywatelskiej", który odbędzie się w poniedziałek 19 marca br. o godz. 12:30 w sali konferencyjnej Centrum Kreatywności Targowa. Spotkanie poprowadzi Pani dr hab. Marta Witkowska – politolog, wykładowczyni Instytutu Europeistyki Uniwersytetu Warszawskiego oraz ekspert Komisji Europejskiej w zespole TEAM EUROPE.

 • KomunikatyLogo Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct

  Szkolenia dla przedsiębiorców - czerwiec 2017

  dodano: 7 czerwca 2017
  Szkolenie przygotowane przez Krajowy Punkt Kontaktowy ds. Instrumentów Finansowych Programów Unii Europejskiej i Urząd Pracy m.st. Warszawy