zamknij

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021

 • KomunikatyPunkt spisowy.

  Dziękujemy za Twój udział w Narodowym Spisie Powszechnym 2021

  dodano: 4 października 2021
  Od 1 kwietnia do 30 września br. (do godzimy 24:00) trwał Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021. Jest to badanie statystyczne realizowane jest raz na 10 lat w niemal każdym kraju na świecie, zgodnie z zaleceniami i standardami organizacji międzynarodowych, takich jak UE i ONZ.
 • KomunikatyPunkt spisowy.

  Ostatni dzień Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021

  dodano: 30 września 2021
  Dziś możesz się spisać:
 • Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021Senior. Pomóż seniorowi spisać się bezpiecznie

  Pomóż seniorowi spisać się bezpiecznie

  dodano: 28 września 2021
  Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 dotyczy wszystkich mieszkańców Polski również seniorów. Jeśli wśród Państwa bliskich, znajomych, sąsiadów są osoby starsze, które nie posiadają komputera lub mają kłopot z obsługą urządzeń elektronicznych, pomóżmy im bezpiecznie zrealizować obowiązek spisowy w najdogodniejszej dla nich formie: samospisu internetowego (w domu lub punkcie spisowym) albo w trakcie rozmowy telefonicznej z rachmistrzem.
 • Edukacja

  Noc spisowa 25 września

  dodano: 24 września 2021

  Spis Powszechny dobiega końca. Dla wszystkich tych, którzy jeszcze nie dopełnili tego obowiązku i nie spisali się, w sobotę 25.09 uruchamiamy dyżur rachmistrza !!!

 • Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021Mężczyzna podpisuje dokument

  Porozumienie o współpracy w zakresie popularyzacji Spisu Powszechnego

  dodano: 21 września 2021
  15 września 2021r. Prezes Głównego Urzędu Statystycznego Pan dr Dominik Rozkrut podpisał Porozumienie o współpracy z Prezes Zakładu Ubezpieczeń Społecznych Panią prof. dr hab. Gertrudą Uścińską. Porozumienie dotyczy współpracy między urzędami w zakresie popularyzacji Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021 i zobowiązuje obie strony do wspólnego działania w zakresie szerszego dotarcia z kampanią informacyjną i promocyjną do pracowników, klientów i interesariuszy ZUS. Porozumienie pozwoli na podejmowanie wspólnych działań m. in. w zakresie utworzenia w jednostkach terenowych ZUS punktów spisowych obsługiwanych przez urzędy statystyczne. W skali kraju dotrzemy do 43 oddziałów ZUS, co oznacza, że mobilne punkty spisowe pojawią się aż na ponad 300 salach obsługi klientów Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.
 • Komunikatysłuchawka

  Infolinia spisowa będzie działać dłużej

  dodano: 13 września 2021
  Od 13 do 30 września br. infolinia spisowa, działająca pod numerem 22 279 99 99, będzie do Państwa dyspozycji każdego dnia – również w soboty i niedziele - w godzinach od 8:00 do 20:00 (opłata za połączenie zgodna z taryfą operatora).
 • Komunikatysłuchawka

  Od 4 września br. infolinia Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021 r. pracuje także w soboty!

  dodano: 3 września 2021
  We wrześniu br. infolinia spisowa 22 279 99 99 (opłata zgodna z taryfa operatora) będzie pracować także w soboty.
 • Komunikatyzdziwiona osoba wskazuje na dzwonek

  Spieszmy się spisać – został już tylko miesiąc!

  dodano: 2 września 2021
  Narodowy Spis Ludności i Mieszkań 2021 trwa tylko do 30 września br. Do tego czasu każdy pełnoletni mieszkaniec Polski musi wywiązać się z obowiązku spisowego. Jest to nie tylko wymóg prawny, ale przede wszystkim wyraz naszej postawy obywatelskiej, ponieważ wyniki spisu będą miały ogromy wpływ na przyszłość naszego kraju.
 • Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021Spis powszechny to szansa, a nie inwigilacja

  Spis powszechny to szansa, a nie inwigilacja

  dodano: 27 sierpnia 2021
  Pierwszy spis powszechny odbył się w Polsce równo 100 lat temu. Zarówno wtedy, jak i dziś, celem było i jest poznanie sytuacji polskiego społeczeństwa, aby potem prowadzić skuteczne działania wspierające jego rozwój. Jeśli zatem leży Ci na sercu przyszłość Twojej rodziny, gminy, miasta i całego kraju, powinieneś jak najszybciej wypełnić obowiązek spisowy.
 • Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021Spis nie wyklucza osób z niepełnosprawnością!

  Spis nie wyklucza osób z niepełnosprawnością!

  dodano: 25 sierpnia 2021
  Narodowy Spis Powszechny 2021 to jedyne badanie, które pozwoli poznać liczbę osób dotkniętych niepełnosprawnością oraz ich sytuację życiową. Aby ułatwić im udział w spisie, przygotowano szereg udogodnień: wsparcie tłumaczy Polskiego Języka Migowego, pomoc infolinii spisowej oraz możliwość obsługi formularza spisowego przez osoby niewidome.