zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021

 • KomunikatyGrafika z napisem - Jak wziąć udział w Narodowym Spisie Powszechnym 2021? NA grafice trzy zadowolonoe osoby

  Jak wziąć udział w Narodowym Spisie Powszechnym 2021?

  dodano: 8 kwietnia 2021

  Spis jest naprawdę łatwy! Wystarczy wejść na stronę internetową Narodowego Spisu Powszechnego 2021 (NSP 2021) oraz skorzystać z wygodnej i bezpiecznej aplikacji spisowej. Zrób to jak najszybciej!

 • KomunikatyBaner zachęcający do udziału w Narodowym Spisie Powszechnym z napisem - Jak wziąć udział w spisie. Na zdjęciu trzy cieszące się osoby.

  Ruszył spis powszechny

  dodano: 1 kwietnia 2021
  Dzisiaj (1 kwietnia) ruszył Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 r. Jest to obowiązkowe badanie realizowane raz na 10 lat przez Główny Urząd Statystyczny. Na pytania w nim zawarte trzeba odpowiedzieć głównie drogą internetową, ale rachmistrz spisowy może zapukać także do naszych drzwi.
 • KomunikatyUlotka GIS. Na zdjęciu promującym Narodowy Spis Powszechny 2021 znajdują sie 4 osoby w różnym wieku.

  Zbliża się Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021

  dodano: 18 marca 2021

  Od 1 kwietnia do 30 czerwca 2021 r. Główny Urząd Statystyczny przeprowadza Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021.

 • SamorządoweGrafika z napisem - jakie będą pytania w Narodowym Spisze Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021.

  Narodowy Spis Powszechny 2021 – jakie będą pytania?

  dodano: 15 marca 2021
  Wyniki Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021 (NSP 2021) odpowiedzą na pytania: ile nas jest, jacy jesteśmy i jak żyjemy. Informacje o tym będziemy mogli podać w aplikacji spisowej lub podczas rozmowy z rachmistrzem. Przede wszystkim badana będzie sytuacja rodzinna, zawodowa i mieszkaniowa wszystkich mieszkańców Polski. Udzielone odpowiedzi będą bezwzględnie chronione tajemnicą statystyczną.
 • KomunikatyNabór na rachmistrzów dospisu powszechnego

  Nabór na rachmistrzów spisowych przedłużony do 16 lutego br.

  dodano: 15 lutego 2021
  Nabór na rachmistrzów spisowych we wszystkich gminach będzie przedłużony do 16 lutego.
 • KomunikatyNa zdjęciu kobieta i mężczyzna z napisem: Tacy ludzie jak Ty zdarzają się raz na dziesięć lat.

  Zostań rachmistrzem spisowym. Nabór kandydatów od 1 lutego

  dodano: 8 lutego 2021
  Roman Smogorzewski - Gminny Komisarz Spisowy w Legionowie ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 41 ogłasza otwarty i konkurencyjny nabór kandydatów na rachmistrzów spisowych wykonujących czynności w ramach prac spisowych związanych z przeprowadzeniem na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej w 2021 roku spisu powszechnego NSP 2021.