Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

Logo BIP

Finał III Letniego Turnieju o Puchar Prezydenta Miasta Legionowo

Data dodania: 24 sierpnia 2004
Cofnij
W sobotę, 21 sierpnia br., na Stadionie Miejskim w Legionowie odbyły się mecze finałowe III Letniego Turnieju o Puchar Prezydenta Miasta Legionowo. Po eliminacjach, które 10 drużyn rozegrało 7 i 8 sierpnia, na placu boju zostały tylko 4 zespoły. W półfinałach Skansen Sobieskiego pokonał Queens Park stosunkiem bramek 1-0, a Prentki zwyciężyły LMS Pejoty również 1-0. Ci ostatni wywalczyli później 3. miejsce turnieju wygrywając z drużyną Queens Park 3-1. W finale spotkały się Prentki ze Skansenem Sobieskiego. Po zaciętym meczu Prentki pokonały rywala stosunkiem bramek 2-0. Laur króla strzelców Turnieju wywalczył Michał Górzyński z Queens Park.
Po rozstrzygającym meczu Prezydent Miasta Legionowo, Roman Smogorzewski wręczył zwycięzcom nagrody. Piłkarze, których drużyny zajęły trzy pierwsze miejsca, otrzymali medale i puchary. Ponadto wygrani dostali nagrody rzeczowe – piłki nożne a król strzelców – specjalną statuetkę.
III Letni Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Legionowo zorganizowały: Stowarzyszenie Legionowskiej Ligi „Szóstek” Piłkarskich oraz Urząd Miasta Legionowo.