Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

Prezydent Roman Smogorzewski oraz medaliści

4 medale UKS "Delfin"

Data dodania: 24 stycznia 2005
Cofnij
Zawodnicy pływackiego Uczniowskiego Klubu Sportowego "Delfin" zdobyli kolejne 4 medale. Podczas odbywających się w Ciechanowie Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych (15 lat) Dawid Szulich zajął II miejsce na dystansie 50 m stylem klasycznym (czas 31,08 s) oraz III miejsce na dystansie 100 m (czas 1:08,15). Z kolei podczas Zimowych Mistrzostw Polski Młodzików (13 lat), które rozgrywano w Ostrowcu Świętokrzyskim Patrycja Palinowska zdobyła II miejsce płynąc 50 m stylem motylkowym w czasie 0:30,73 s oraz III miejsce na 100 m (czas 1:11,12).

Mistrzostwa rozgrywano w dniach 21-23 stycznia 2005 r. Prezydent Miasta Legionowo złożył medalistom w imieniu mieszkańców życzenia wytrwałości podczas treningów, dalszych sukcesów sportowych i powodzenia w życiu osobistym.