zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
PL BIP

30 lat minęło...

Data dodania: 02 maja 2018
30 lat minęło...

Uroczystości z okazji Jubileuszu 30-lecia istnienia Przedszkola Miejskiego nr 3 im. Koszałka Opałka w Legionowie odbyły się 18 kwietnia. Galę uświetnili swoją obecnością zaproszeni goście: Prezydent Miasta Legionowo Roman Smogorzewski, Prezes KZB Legionowo Spółka z o.o. Irena Bogucka, Naczelnik Wydziału Edukacji Urzędu Miasta Anna Łasińska, dyrektorzy szkół i przedszkoli legionowskich, żłobka, Rada Rodziców przedszkola i emerytowani pracownicy.

Ceremonię prowadziła nauczycielka Joanna Kiraga, która powitała wszystkich i zaprosiła do odśpiewania przedszkolnego hymnu, po którym nastąpiła część oficjalna. Były krótkie przemowy, podziękowania, gratulacje, wyróżnienia i piękny album dla pracowników z trzydziestoletnim stażem oraz prezenty dla przedszkolaków od prezydenta i dyrektorów legionowskich przedszkoli, a z nimi uściski i wzruszenia. Głos zabrali: Prezydent Roman Smogorzewski, dyrektor Małgorzata Kiliś, przewodniczący Rady Rodziców i dyrektor Przedszkola Miejskiego Integracyjnego nr 5 w Legionowie Elżbieta Rucińska. Przeczytano również List Gratulacyjny od Mazowieckiego Kuratora Oświaty w Warszawie.

Następną częścią programu była inscenizacja starszaków z grupy V i VI pod tytułem "O Krasnoludkach i o sierotce Marysi" wzbogacona udziałem wszystkich grup wiekowych, po której nastąpił pokaz multimedialny pt."Rok jubileuszowy" - historia przybliżająca wizerunek, osiągnięcia i działalność przedszkola. Ostatni najsłodszy etap tego święta to tort od Koszałka Opałka. Na koniec goście mieli okazję oglądać kronikę przedszkolną i wystawę konkursową pod tytułem "Koszałek Opałek nasz mały krasnalek". Były to przestrzenne arcydzieła wykonane przez dzieci i z pomocą rodziców.

30 lat minęło...30 lat minęło...
 

Urząd Miasta Legionowo

ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 41,
05-120 Legionowo

GODZINY OTWARCIA:
pon 8:00 - 18:00
wt - pt 8:00 - 16:00

NUMER KONTA:
Santander Bank Polska SA
96 1090 1841 0000 0001 4147 9243

ADRES E-MAILOWY:
kancelaria@um.Legionowo.pl

SEKRETARIAT:
tel.: (22) 774 20 31, (22) 766 40 00
fax: (22) 774 02 32
tel. dla niepełnosprawnych:
(22) 766 40 03

ADRES SKRZYNKI PODAWCZEJ NA EPUAP:
/UMLegionowo/skrytka

KZB LegionowoPECPWK LegionowoStraż Miejska w LegionowieMiejska Biblioteka Publiczna w LegionowieMiejski Ośrodek Kultury w LegionowieMuzeum Historyczne w LegionowieOśrodek Pomocy Społecznej w LegionowieStarostwo Powiatowe w LegionowiePowiatowe Centrum Integracji SpołecznejPowiatowy Urząd Pracy w LegionowiePowiatowa Izba Gospodarcza w LegionowieCentrum Szkolenia PolicjiKomenda Powiatowa w LegionowiePunkt Informacji Europejskiej Europe Direct – WarszawaSystem Gospodarki Odpadami w Legionowie