zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

41. Biegi Przełajowe o Puchar Prezydenta Miasta Legionowo

07 grudnia 2019
Start: Polana Leśna przy ul. Zakopiańskiej
12:00

Drodzy biegacze już dzisiaj zachęcamy do udziału w 41. Mikołajkowych Biegach Przełajowych o Puchar Prezydenta Miasta Legionowo, które odbędą się 7 grudnia 2019r. Jak zawsze trasa biegu wiedzie ścieżkami leśnymi naszego, pięknego lasu. Start/Meta przy ul. Zakopiańskiej. Gorąco zapraszamy dzieci i młodzież, które oprócz dobrej zabawy mogą liczyć na mikołajkowe atrakcje.

Dzieci i młodzież rejestrują się w biurze zawodów 6 grudnia w Arenie Legionowo od 8.00 do 18.00 lub w dniu zawodów w Szkole Podstawowej nr 1 przy ul.Zakopiańskiej 4. Opłaty startowe obowiązują tylko w kategorii OPEN.

Zapisy kat. open od 4 października na stronie https://zapisyonline.com/…/137,41-biegi-przelajowe-o-puchar…

41. Biegi Przełajowe o Puchar Prezydenta Miasta Legionowo