zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
BIP

Piknik Ekologiczny w Zespole Szkół w Legionowie

Data dodania: 22 kwietnia 2004
Piknik Ekologiczny
Cofnij
22 kwietnia w Zespole Szkół przy ul. Zegrzyńskiej 3 w Legionowie odbył się Piknik Ekologiczny "Moje miasto, osiedle w harmonii z przyrodą". Organizatorzy zaprosili do udziału uczniów legionowskich szkół podstawowych i gimnazjów. W ramach imprezy przeprowadzone zostały trzy konkursy: turniej wiedzy ekologicznej, konkurs plastyczny "Ziemia jest pięknym ogrodem" oraz konkurs piosenki ekologicznej "Pamiętajcie o ogrodach". Czas wolny pomiędzy poszczególnymi konkursami wypełniły występy grup tanecznych, przedstawienia w postaci małych form scenicznych oraz pokaz mody. Świetna atmosfera wśród uczestników i publiczności świadczyła tylko o tym , że ten sposób nauki przez zabawę i rywalizację spodobał się młodym ludziom.

Mamy nadzieję, że zorganizowany przez Zespół Szkół Piknik wejdzie na stałe do kalendarza imprez o tematyce ekologicznej odbywających się na terenie naszego miasta.
Piknik EkologicznyPiknik Ekologiczny