zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

6 maja otwieramy Biuro Obsługi Klienta

Data dodania: 04 maja 2020
Zdjęcie ratusza, po prawej stronie zdjęcia wykrzyknik na czerwonym tle

Jako pierwsi w powiecie legionowskim otwieramy się ponownie na bezpośrednią obsługę mieszkańców Legionowa od środy (6 maja) z zachowaniem wszelkich środków ostrożności. Otwarcie Biura Obsługi Klienta nie wynika ze zmiany przepisów, a dbałości o Legionowian. Gorąco zachęcamy jednak, aby wszelkie sprawy, których charakter na to pozwala, dokonywać elektronicznie, bądź telefonicznie.

Cofnij

W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców oraz pracowników Urzędu Miasta Legionowo obsługa bezpośrednia będzie odbywała się od środy (6 maja) z uwzględnieniem poniższych zasad.

  1. Obsługa mieszkańców na terenie Urzędu Miasta Legionowo będzie się odbywała wyłącznie na parterze ratusza – wejście główne, przy ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 41;
  2. Do odbioru lub przyjęcia pism na parterze ratusza w uzasadnionych przypadkach będą proszeni pracownicy komórek organizacyjnych;
  3. Wszystkie wnioski i pisma będzie można składać wyłącznie na parterze w Biurze Obsługi Klienta.,
  4. Każda osoba przebywająca na terenie ratusza, ze względu na wymogi wynikające z aktualnej sytuacji zagrożenia epidemicznego, zobowiązana jest do zasłaniania ust i nosa przez noszenie maseczek, chust, szalików itp. Do dyspozycji klientów będą udostępnione rękawiczki;
  5. Do odwołania urząd otwarty jest w godzinach 8:00 – 16:00;
  6. Kasa urzędu będzie funkcjonowała w godzinach pracy urzędu;
  7. Biuro paszportowe będzie funkcjonowało w godzinach pracy urzędu.

Jednocześnie apelujemy, aby w przypadku konieczności załatwienia spraw urzędowych skorzystać z możliwości ich zrealizowania drogą elektroniczną (e-mailowo: kancelaria@um.legionowo.pl; poprzez platformę EPUAP) lub telefoniczną. Sugerujemy także, aby dokonywać czynności płatniczych poprzez bankowość elektroniczną. Bardzo prosimy, by w trosce o swoje zdrowie załatwianie wszelkich spraw urzędowych, które nie są bardzo pilne, odsunąć w czasie.

Za utrudnienia przepraszamy.