zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Konkurs na rozwój młodych organizacji już otwarty

Data dodania: 10 marca 2016
Od 7 do 29 marca 2016 r. można składać wnioski o dofinansowanie działań związanych z rozwojem młodej organizacji pozarządowej. Zakup sprzętu biurowego, namiotu, stworzenie strony www….czemu nie! Powiedz tylko jaki masz na to pomysł i jak to wykorzystasz?
Cofnij

Program FIO-Mazowsze Lokalnie ogłosił właśnie ostatni konkurs w edycji programu 2014-2016: w ścieżce na rozwój młodych organizacji. O dofinansowanie w wysokości o d 1 500 – 5 000 zł mogą się starać te organizacje które nie mają jeszcze 18 miesięcy od momentu zarejestrowania i które posiadają budżet roczny nie większy niż 25 000 zł lub też nie  miały jeszcze obowiązku przygotowania sprawozdania finansowego z uwagi na zbyt krótki okres działalności. Okres trwania projektu nie może przekroczyć 4 miesięcy w przedziale czasowym pomiędzy połową kwietnia a końcem września.

Wniosek złożyć należy poprzez generator na stronie www.mazowszelokalnie.pl wypełniając fiszkę i składając ostatecznie wniosek do 28 marca do godz. 15:00. Kwota przeznaczona na dofinansowanie w ścieżce na rozwój młodych organizacji w 2016 r. to ok 240 000 zł.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu oraz do wzięcia udziału w spotkaniach organizowanych w całym województwie przez Ambasadorów programu FIO-Mazowsze Lokalnie, których lista jest także dostępna na stronie www, a także do kontaktu przez e-mail: kontakt@mazowszelokalnie.pl, infolinię dostępną od poniedziałku do piątku w godz. 10-15 pod nr. tel.: 0-801 055 100 lub 22 450 98 73 oraz przez facebook: www.facebook.com/mazowszelokalnie.