zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Zmień z nami swoje życie

Data dodania: 04 kwietnia 2016
Reklama Centrum Integracji Społecznej. Grafika ludzi trzymających wskaźnik. Ludzie na banerze pną się w górę m.in przy użyciu drabiny

Szukasz pracy, znalazłeś się w trudnej sytuacji lub potrzebujesz pomocy? Potrzebujesz pracowników? Zgłoś się do Centrum Integracji Społecznej w Legionowie.

Cofnij

Centrum Integracji Społecznej w Legionowie od dwóch lat pomaga niepracującym mieszkańcom z terenu powiatu legionowskiego. Ma w swoich szeregach uczestników ze wszystkich gmin powiatu: Legionowa, Jabłonny, Wieliszewa, Serocka i Nieporętu. Ich praca przynosi wymierne korzyści, ale wciąż pozostaje jeszcze wiele do zrobienia. Dlatego CIS chce dotrzeć do jak największej liczy osób, które mogłyby dzięki wsparciu, znaleźć rozwiązanie swoich problemów. Instytucja chce też nawiązać kontakty z przedsiębiorcami, którzy mogą wesprzeć ekonomię społeczną lub szukają pracowników.

CIS jest dobrą alternatywą dla osób, chcących zawalczyć z trudnościami życiowymi, które przeszkadzają im w podjęciu zatrudnienia. Do współpracy zapraszane są więc osoby, które mają nieaktualne kwalifikacje zawodowe, nie mają pracy w wyuczonym zawodzie, czy też chcą wrócić na rynek pracy po dłuższej przerwie w zatrudnieniu. W CIS-e prowadzone są warsztaty remontowo-gospodarcze, opiekuńcze oraz gastronomiczne, w których można nauczyć się zawodu lub zdobyć doświadczenie w pracy.

Ponadto CIS oferuje praktykę zawodową, doradztwo zawodowe, konsultacje z psychologiem, pomoc pracownika socjalnego oraz porady prawne. Specjaliści określą słabe i mocne strony uczestników i poradzą pracę jak najlepiej dobraną do możliwości zainteresowanych osób.

Zachęcamy do kontaktu pod numerem telefonu 22 732 15 58.