zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

80. Rocznica Zbrodni w Palmirach

Plakat informujący o 80. Rocznicy Zbrodni w Palmirach
26 lutego 2020
Palmiry, cmentarz
12:00

W dniu 26 lutego 2020 r. odbędą się obchody 80. Rocznicy Zbrodni w Palmirach dokonanej na mieszkańcach Legionowa i okolic. Uroczystości rozpoczną się o godz. 12:00 na cmentarzu w Palmirach. O godzinie 10:45 odjedzie autobus spod ratusza, który zawiezie chętne osoby na miejsce obchodów.

W tym roku modlitwę w intencji ofiar na cmentarzu odprawią ks. prałat Lucjan Szcześniak - Proboszcz Parafii św. Jana Kantego w Legionowie i Rabin Yehoshua Ellis.

Uwaga! Prosimy o wcześniejsze zapisy! Do 20 lutego zgłoś telefonicznie chęć udziału w obchodach - nr tel. 22 766 40 84.

Oprócz tego, 27 lutego 2020 r. o godz. 18:00 odbędzie się Msza Święta w intencji ofiar w kościele pw. Józefa Oblubieńca NMP w Legionowie.