zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Nabór uczestników do projektu „LEGIONOWSKIE SENIORITKI ARTBALE”

Data dodania: 04 maja 2017
Piktogram: Wspólnota
Po raz kolejny miło jest nam poinformować Państwa o realizacji przez Stowarzyszenia ARTBALE projektu dedykowanego starszym mieszkańcom Legionowa, pod nazwą „LEGIONOWSKIE SENIORITKI ARTBALE”. Dzięki wsparciu Gminy Legionowo - Urzędu Miasta Legionowo, zapraszamy młodych duchem i chcących zadbać o aktywność ruchową w miłej atmosferze starszych mieszkańców Legionowa zamierzających poświęcić trochę swojego wolnego czasu na bezpłatną naukę i wspólne spotkania ze sztuka tańca.
Cofnij

Głównym celem projektu jest aktywizacja społeczna osób w wieku emerytalnym, którzy są mieszkańcami Gminy Legionowo, poprzez praktyczne zaangażowanie i wspólny udział w warsztatach, spotkaniach z tańcem, oraz w przygotowaniach do pokazów tańca i uczestnictwa w wydarzeniach kulturalnych.

Projekt „LEGIONOWSKIE SENIORITKI ARTBALE” składa się z trzech części:

Pierwsza z nich to zajęcia i nauka tańca o tematyce tańców w kręgu. Zrealizowane będą dla dwóch grup 10 i 24 seniorów, w dwóch miejscach, w sali II piętra Poczytalni Centrum Komunikacyjnego i w sali Domu Dziennego Pobytu Ośrodka Pomocy Społecznej w Legionowie.

Druga to przygotowania i próby dla zaawansowanych do wspólnych tanecznych prezentacji.

Trzecią część wypełni atrakcyjne urozmaicenie zajęć: 6 integracyjnych spotkań z tańcem i sztuką tańca, z baletem klasycznym i tańcem swobodnym.

Udział w warsztatach jest bezpłatny dla każdego zakwalifikowanego uczestnika.

Zainteresowanych udziałem we wszystkich zaplanowanych godzinach zajęć i spotkań, średnio, raz w tygodniu, od końca kwietnia do grudnia 2017 roku, z przerwą wakacyjną w lipcu i sierpniu, prosimy o niezwłoczne wypełnienie, podpisanie oraz dostarczenie do biura ARTBALE, dokumentów zgłoszeniowych.

Zgłoszenia i formularze przyjmowane są w Biurze Stowarzyszenia ARTBALE na I piętrze w Domu Dziennego Pobytu OPS w Legionowie ul. Sowińskiego 3. Ilość miejsc jest jednak ograniczona.

O zakwalifikowaniu uczestnika decyduje data wpływu i kolejność złożenia wszystkich trzech prawidłowo podpisanych, niezbędnych dokumentów.

Karta zgłoszenia

Oświadczenie o udostępnieniu danych osobowych

Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie wizerunku.

Tańce w kręgu opierają się na usprawniającej koordynację ruchów technice wzmacniającej kondycję i poprawiającej samopoczucie. Mają też istotne działanie integracyjne, oparte na tolerancji i akceptacji oraz stałej współpracy tańczących wykonujących wspólną choreografię ze wspólną sekwencją kroków do muzyki o charakterystycznym brzmieniu, od spokojnej do pełnej temperamentu, zawsze jednak dopasowanej do możliwości uczestników.