zamknij

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP
Żelazna obrona drużyny z Serocka znacznie przyczyniła się do zwycięstwa w turnieju

Turniej piłkarski szkół gimnazjalnych

Data dodania: 22 czerwca 2004
Cofnij
W piątek, 18 czerwca br., na Stadionie Miejskim w Legionowie, odbył się piłkarski turniej szkół gimnazjalnych z miast, które są członkami Stowarzyszenia Gmin Podwarszawskich Ile de France. W imprezie wzięło udział 14 drużyn z Sulejówka (2 reprezentacje), Jabłonny, Nieporętu, Serocka, Skrzeszewa, Ząbek (2 reprezentacje), Woli Kiełpińskiej, Wieliszewa i Legionowa (4 reprezentacje). Zwycięstwo w turnieju odniosło gimnazjum z Serocka pokonując w finale Gimnazjum nr 1 z Ząbek. W meczu o 3. miejsce drużyna z Nieporętu wygrała z Wieliszewem. Koronę króla strzelców wywalczył Paweł Żbikowski z Serocka.

Serock – Ząbki (gimnazjum nr 1) 9:0

Turniej został zorganizowany przez Stowarzyszenie Gmin Podwarszawskich Ile de France oraz Urząd Miasta Legionowo. Drużyny, które zajęły pierwsze trzy miejsca otrzymały puchary oraz nagrody rzeczowe; zwycięzcy – piłki i torby sportowe, wicemistrzowie – piłki, brązowi medaliści – książki z autografem Jerzego Engela.