zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
BIP

Akademia Inwestycji Szerokopasmowych

Kabel światłowodowy/Fot. akademiaszerokopasmowa.pl
01 marca 2019
Ratusz, sala konferencyjna
09:00 - 16:15

Informujemy, że odbędzie się szkolenie organizowane w ramach Akademii Inwestycji Szerokopasmowych – projektu realizowanego na zlecenie Ministerstwa Cyfryzacji, którego celem jest usprawnienie procesów związanych z wydawaniem decyzji, pozwoleń, opinii, uzgodnień i innych działań podmiotów publicznych towarzyszących inwestycjom w sieci szerokopasmowe oraz przybliżenie rozwiązań prawnych i dobrych praktyk w tym zakresie.

Program szkolenia obejmie tematykę budowy sieci szerokopasmowych mobilnych ze szczególnym uwzględnieniem kwestii środowiskowych.

Szczegółowy program znajduje się na stronie: akademiaszerokopasmowa.pl.

Szkolenie poprowadzą:

  • Bartłomiej Naróg, radca prawny, ściśle związany z obsługą przedsiębiorców telekomunikacyjnych, w szczególności sprawami z zakresu prawa administracyjnego.
  • Piotr Zychowicz, Prezes Zarządu Krajowego Stowarzyszenia Budowniczych Telekomunikacji. Absolwent kierunku elektronika na Politechnice Łódzkiej i marketingu na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego. Z rynkiem telekomunikacyjnym związany od 1982 roku.

Szkolenia są całkowicie bezpłatne, finansowane przez Ministerstwo Cyfryzacji. Po jego ukończeniu uczestnicy otrzymają imienne certyfikaty zaświadczające o odbyciu szkolenia.

Aby zapisać się na szkolenie, należy zarejestrować się na stronie akademiaszerokopasmowa.pl, a następnie zapisać się na odpowiedni termin w zakładce „zapisy” lub wysłać zgłoszenie na adres kontakt@akademiaszerokopasmowa.pl