zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Apteka 24H zawiesza pracę od 24-6 rano

Data dodania: 16 marca 2020

W związku z wysoką absencją personelu fachowego apteki przy ul. Piłsudskiego 13 w Legionowie, jak również w pozostałych aptekach spółki SPES APTEKI Z UŚMIECHEM,  na czas obowiązywania stanu zagrożenia epidemią zawieszony zostaje dyżur 24H.

Apteka nadal będzie pracować przez 7 dni w tygodniu, w niedziele i święta jak dotychczas i będzie czynna w godzinach 06:00-24:00 . 

Cofnij

Skrócenie czasu pracy apteki zaczyna obowiązywać od dziś, co oznacza, że już w dniu 16 marca 2020 placówka będzie czynna do godz. 24.00 i zostanie otwarta o godz. 6.00 dnia następnego. Po odwołaniu zagrożenia epidemicznego apteka natychmiast wznowi dyżur 24H.

W chwili obecnej najbliższą czynną całodobową apteką jest Apteka WAWA 24h Całodobowa na Tarchominie, ul. Światowida 47 w Warszawie.