zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP
Grafika promująca sportowy sierpień w Legionowie

Arena pełna sportu

Data dodania: 10 sierpnia 2020

Tak samo jak w trakcie pierwszego miesiąca letnich wakacji, na sierpień DPD Arena Legionowo również przygotowała dla mieszkańców bogatą ofertę bezpłatnych zajęć sportowo-rekreacyjnych. Bez względu na wiek oraz formę fizyczną, każdy znajdzie coś dla siebie.

Cofnij

Priorytety organizatorów „Wakacji na sportowo z Areną Legionowo” od lat są takie same. Chodzi o zapewnienie miłośnikom aktywnego wypoczynku możliwości realizowania ich pasji i zainteresowań. Tym razem na jeszcze większą niż dotąd skalę.

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców Legionowa. W tym roku położyliśmy na akcję „Lato w mieście” szczególny nacisk, mając na uwadze fakt, że ze względu na pandemię sporo dzieci i młodzieży nie wyjedzie na obozy, kolonie, czy wczasy. Stąd taka szeroka i różnorodna oferta proponowanych przez nas zajęć sportowo-rekreacyjnych – mówi Michał Kobrzyński, kierownik DPD Areny Legionowo.

Od samego początku wakacji zajęcia cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. Każdego dnia, w godzinach od 11.00 do 14.00, pod czujnym okiem animatorów bawi się i współzawodniczy kilkudziesięciu uczestników. Sierpniowa oferta Areny – wzbogacona o wydarzenia sportowe w rodzaju zawodów i turniejów szachowych, siatkówki plażowej, unihokeja, piłki nożnej, czy tenisa stołowego – powinna w jeszcze większym stopniu zaspokoić oczekiwania fanów sportu i rekreacji. Nie tylko tych, którzy po wakacjach wrócą do szkół.

Jak zwykle pomyśleliśmy też o legionowskich seniorach. Od sierpnia „odmrażamy” zajęcia, które prowadziliśmy na początku roku. Na razie jeszcze nie na basenie, ale będą i siłownia, i gimnastyka, joga oraz nordic walking, tak więc zapraszamy do nas nie tylko dzieci i młodzież. Kto chce, może aktywnie spędzać czas w Legionowie – zachęca Michał Kobrzyński.

Do uczestnictwa wystarczą tylko chęci, zapał oraz strój sportowy. Zarówno wszystkie zajęcia, jak i udział w zawodach oraz turniejach są bowiem dla uczestników bezpłatne.