zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
BIP

Awaria oczyszczalni ścieków. Ostrzeżenie Głównego Inspektora Sanitarnego

Data dodania: 28 sierpnia 2019
Czerwona infografika. Biały kontur w kształcie ratusza. Napis Ważne.
GIS wydał obowiązujące w trzech powiatach ostrzeżenie, w którym radzi, by unikać kąpieli w Wiśle i używania wody z rzeki. Ma to związek z awarią kolektorów w warszawskiej oczyszczalni ścieków. Do okolicznych mieszkańców został wysłany alert Rządowego Centrum Bezpieczeństwa.
Cofnij
"W powiatach: warszawski zachodni, legionowski i nowodworski - Główny Inspektor Sanitarny apeluje: w Wiśle, od Warszawy w stronę Gdańska, unikaj kąpieli i sportów wodnych. Nie pij i nie używaj do mycia wody z rzeki" - głosi ostrzeżenie przekazane przez RCB