zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Babilon MMA 16

25 września 2020
DPD Arena Legionowo, ul. Bolesława Chrobrego 50B
19:30

Tomasz Babiloński wraca z galą dla kibiców 25 września w Legionowie. To będzie noc wagi ciężkiej, bowiem odbędą się aż 3 pojedynki w królewskiej kategorii z limitem do 120 kg.

Przejdź do zakupu biletów

W Legionowie sympatycy sportów walki obejrzą, aż 3 potyczki w wadze ciężkiej. W octagonie nie zabraknie szczecińskiego żołnierza zawodowego, specjalizującego się w parterze Michała Piwowarskiego, który tym razem zmierzy się z trenującym w Warszawie Filipem Toe (5-3).

Ten zawodnik z kolei świetnie sobie radzi m.in. w judo i… futbolu amerykańskim. Kibice zobaczą również ciężkie starcie pomiędzy walczącym po raz pierwszy dla federacji Babilon MMA Przemkiem Dzwoniarkiem zawodnikiem pochodzący z Namysłowa a góralem Jakubem Słomką.

Trzecie starcie w ciężkiej kategorii stoczy kolega z teamu Kuby Słomki, Marcin „Arab” Kalata z Filipem „Czołgiem” Stawowym.

Mnóstwo emocji w wadze ciężkiej

Po raz 3. na gali Tomasza Babilońskiego będzie walczył Mateusz Ostrowski. Po serii porażek, w lutym przełamał złą serię i wygrał z Adamem „Vkingiem” Biegańskim.

W Legionowie spotka się w kat. półciężkiej z Pawłem Brandysem, który ostatnio na zmianę wygrywał i przegrywał. Jeśli wierzyć statystykom, czeka go zwycięstwo, na co z pewnością nie pozwoli Mateusz „Zenek” Ostrowski.

W walce wieczoru nie zabraknie Daniela „Rutka” Rutkowskiego, który przed obroną pasów z Adrianem Zielińskim, zmierzy się z Niemcem Rene Runge.

Pasjonująco zapowiada się starcie na zasadach MMA świetnych kickboxerek odnoszących sukcesy w K-1. Wielokrotna medalistka Mistrzostw Świata i Europy (także w low kicku) Róża Gumienna w limicie -60kg powalczy z Magdaleną Rak, aktualną Mistrzynią Polski K-1 i uczestniczką meczu USA – Polska w Beloit (stan Wisconsin).

W kolejnych potyczkach zobaczymy jeszcze kickboxerów, Jana Lodzika i Mateusza Białeckiego, którzy powalczą w K1 Rules. Gala w Legionowie odbędzie się z udziałem publiczności (bilety już są w sprzedaży), oczywiście z zachowaniem ostrożności i wytycznych rządowych.

Karta walk BABILON MMA 16 LEGIONOWO

 1. Daniel „Rutek” Rutkowski (10-2-0) vs Rene Runge (9-3-0)
 2. Filip Stawowy (6-1-0) vs Marcin Kalata (1-1-0)
 3. Róża Gumienna (2-0-0) vs Magdalena Rak (1-0-0)
 4. Mateusz Ostrowski (9-9-0) vs Paweł Brandys (9-7-0)
 5. Michał Piwowarski (3-2-0) vs Filip Toe (5-3-0)
 6. K1- Jan Lodzik (13-3-0) vs Mateusz Białecki (1-2-0)
 7. Przemysław Dzwoniarek (1-0-0) vs Jakub Słomka (1-0-0)
 8. Semi-pro Bartosz Szewczyk vs Piotr Mierzejewski
Karta walk zawdoników:   Daniel „Rutek” Rutkowski (10-2-0) vs Rene Runge (9-3-0)   Filip Stawowy (6-1-0) vs Marcin Kalata (1-1-0)   Róża Gumienna (2-0-0) vs Magdalena Rak (1-0-0)   Mateusz Ostrowski (9-9-0) vs Paweł Brandys (9-7-0)   Michał Piwowarski (3-2-0) vs Filip Toe (5-3-0)   K1- Jan Lodzik (13-3-0) vs Mateusz Białecki (1-2-0)   Przemysław Dzwoniarek (1-0-0) vs Jakub Słomka (1-0-0)   Semi-pro Bartosz Szewczyk vs Piotr Mierzejewski