zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
BIP

Bajkowa Poczytalnia. Król Maciuś. Spektakl dla dzieci.

Bajkowa Poczytalnia. Król Maciuś. Spektakl dla dzieci.
19 października 2019
Poczytalnia
14:00 - 15:00

Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu Bajkowa „Poczytalnia”. Tym razem pokażemy spektakl „Król Maciuś” w reżyserii Marka Stawarza.

Spektakl opowiada historię chłopca, który musi zmierzyć się z nie lada zadaniem. W wieku 10 lat zostaje prawdziwym Królem, a od jego rządów zależą odtąd losy wszystkich obywateli, tych dużych i tych małych. Trudne zadanie, nieprawdaż?! Mało powiedziane! Przecież król podejmuje decyzje,a za decyzje podobno trzeba być odpowiedzialnym bo każda niesie jakieś konsekwencje, nie tylko dla nas ale i dla innych. Uff. Domyślacie się pewnie, że nasz bohater wpadnie w nie lada tarapaty… Czy pomoże mu Felek – chłopak z podwórka, czy zarozumiali ministrowie? Pomoc się przyda na pewno bo media donoszą, że sąsiedni król chętnie rozszerzyłby swoje terytorium o Państwo Maciusia.

A może będzie mógł liczyć na waszą pomoc drodzy widzowie?

Spektakl na motywach książki Janusza Korczaka „Król Maciuś Pierwszy”

Scenariusz: Tomasz Sporyń, Marek Stawarz
Reżyseria: Marek Stawarz
Scenografia: Karolina Stawarz
Obsada: Marek Stawarz, Michał Wiewióra

Spektakl dla dzieci w wieku 3 – 7 lat.