zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Bajkowa Poczytalnia. Królowa Śniegu

Na zdjęciu mężczyzna w białym stroju. Na drugim planie siedzi kobieta.
07 marca 2020
Poczytalnia Legionowo, ul. Kościuszki 8a
16:00
Kolejny sezon Bajkowej Poczytalni rozpoczynamy spektaklem na podstawie baśni Hansa Christiana Andersena „Królowa śniegu”.

Pewien złośliwy Czarownik skonstruował lustro, w którym wszystko co dobre i ładne rozpływało się na nic, a to co brzydkie występowało wyraźnie i stawało się jeszcze brzydsze. Któregoś dnia lustro pękło i rozsypało się na miliony okruchów szkła, które unosiły się w powietrzu.

Gdy taki okruch wpadł komuś do serca stawało się ono jak kawałek lodu. Przyjdźcie zatem i posłuchajcie co wydarzyło się pewnego razu w pewnym miasteczku…

Reżyseria: Henryk Hryniewicki
Scenografia: Dagmara Jemioła - Hryniewicka
Muzyka: Marek Papaj

UWAGA! Ze względu na charakter przedstawienia, rozpocznie się ono o godz. 16.00!

WSTĘP WOLNY