zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Bakteria grupy coli w Przedszkolu Miejskim Nr 12 - komunikat dla rodziców

Data dodania: 28 listopada 2019
W imieniu dyrektor Przedszkola Miejskiego Nr 12 w Legionowie, Pani Grażyny Chojnowskiej informujemy, że w związku z otrzymaniem zawiadomienia Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Legionowie o przekroczeniach parametrów bakterii grupy coli w próbach wody pobranych w Szkole Podstawowej Nr 7, z którą przedszkole ma wspólne ujęcie, działając dla bezpieczeństwa dzieci, wprowadzony zostaje w dniu 29 XI 2019 r. bezwzględny zakaz używania wody do picia i mycia rąk.
Cofnij

Korzystać można jedynie z WC. Dyrekcja zwraca się z uprzejmą prośbą o zaopatrzenie dzieci w wodę do picia, nawilżane chusteczki i żele do dezynfekcji.

PWK z samego rana  podstawi beczkowóz z pitną wodą, na której zostaną przygotowane posiłki.  Jednocześnie informujemy, że we współpracy PWK „Legionowo” i PSSE w Legionowie zostały wszczęte działania naprawcze.

Dyrekcja rekomenduje, aby w zaistniałej sytuacji, jeśli istnieje możliwość zapewnienia dziecku opieki w dniu jutrzejszym, móc z tego skorzystać. Przedszkole będzie  jednak czynne w normalnych godzinach pracy.

Placówka dołoży wszelkich starań, by dzieci, które przyjdą do przedszkola, były w nim bezpieczne i nie korzystały z wody z kranu, poza wc.

Za wszelkie utrudnienia serdecznie przepraszamy.