zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Bakteria grupy coli w Szkole Podstawowej Nr 7 - komunikat dla rodziców

Data dodania: 28 listopada 2019
W imieniu dyrektora Szkoły Podstawowej Nr 7 w Legionowie, Pana Mariusza Borkowskiego, informujemy, że w związku z otrzymaniem ( w późnych godzinach popołudniowych) zawiadomienia Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Legionowie o przekroczeniach parametrów bakterii grupy coli w próbach wody pobranych w Szkole, działając dla bezpieczeństwa uczniów wprowadzony zostaje w dniu 29 XI 2019 r. bezwzględny zakaz używania wody do picia i mycia rąk.
Cofnij

Korzystać można jedynie z WC. Dyrektor zwraca się z uprzejmą prośbą o zaopatrzenie dzieci w żywność, wodę do picia oraz chusteczki lub żele dezynfekujące.

Jednocześnie informujemy, że we współpracy z PWK "Legionowo" i PSSE w Legionowie wszczęte zostały działania naprawcze. Woda pitna w dniu 29.11.2019 będzie ponadto dostarczona przez PWK Legionowo.  Za utrudnienia serdecznie przepraszamy.