zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Bezpieczne ferie

Data dodania: 13 lutego 2020
Na zdjęciu: strażniczka miejska demonstruje dzieciom zastosowanie koca termicznego

W styczniu br. Urząd Miasta Legionowo, wraz ze Strażą Miejską i Komisariatem Rzecznym Policji w Warszawie, zorganizował konkurs plastyczny „Bezpieczne ferie” dla uczniów klas 1-3 publicznych szkół podstawowych.

Cofnij

W konkursie dzieci miały przygotować plakat poświęcony bezpieczeństwu związanemu ze spędzaniem wolnego czasu w okresie zimowym, zarówno na terenie miasta, jak i poza nim. Autorzy trzech najciekawszych prac z każdej legionowskiej podstawówki otrzymają wartościowe nagrody. Za I miejsce przyznana zostanie hulajnoga lub łyżworolki, II miejsce – powerbank, III miejsce – pendrive.

Po feriach odbędzie się wręczenie nagród w każdej ze szkół. Przed  wręczeniem wyróżnień laureatom konkursu, funkcjonariuszki ze Straży Miejskiej w Legionowie i Komisariatu Rzecznego Policji w Warszawie przeprowadziły zajęcia dla uczniów. Dzieci mogły się nauczyć zasad bezpiecznego zachowania w sytuacjach zagrożenia zdrowia bądź życia, m.in. jak bardzo ryzykowna jest zabawa na kruchym lodzie na rzece lub jeziorze. Konkurs i zajęcia z bezpieczeństwa zorganizowano w ramach miejskiego projektu „Poprawa bezpieczeństwa dzieci i młodzieży w Legionowie”.

Na zdjęciu: policjantka prowadzi zajęcia z bezpieczeństwa dla dzieciNa zdjęciu: dzieci oglądają prezentację o bezpieczeństwie