zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
PL BIP

Bezpiecznie nad wodą z wesołą przygodą

Data dodania: 16 maja 2018
Bezpiecznie nad wodą z wesołą przygodą

Kolejny raz w Przedszkolu Miejskim Nr 2 im. D. Gellner w ZSP 2 w Legionowie odbyło się spotkanie funkcjonariuszy służb mundurowych, pracowników przedsiębiorstw oraz harcerzy z przedszkolakami Legionowa i gmin ościennych. Partnerami w organizacji tej cyklicznej imprezy byli: Państwowa Straż Pożarna, Straż Miejska, Przedsiębiorstwo Wodociągowo - Kanalizacyjne, Nadleśnictwo Jabłonna, Stacja Sanitarno Epidemiologiczna, Komisariat Rzeczny Policji oraz druhna i druhowie z Hufca Legionowo. 

W turnieju uczestniczyło 13 placówek przedszkolnych (130 zawodników). Drużyny, na karcie patrolowej, zdobywały kolejne stanowiska, aktywnie zdobywając wiedzę i umiejętności. W nagrodę dzieci otrzymywały drobne upominki i gadżety. 

Ufamy, że coroczne spotkania dzieci z naszymi partnerami na Turnieju są nie tylko doskonałą zabawą, integracją różnych środowisk ale także, lub przede wszystkim, skoordynowanymi działaniami na rzecz świadomego i bezpiecznego funkcjonowania dzieci w rozwijającej się rzeczywistości.

/PM Nr 2, Jadwiga Dobrogowska/

Bezpiecznie nad wodą z wesołą przygodąBezpiecznie nad wodą z wesołą przygodą
 

Urząd Miasta Legionowo

ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 41,
05-120 Legionowo

GODZINY OTWARCIA:
pon 8:00 - 18:00
wt - pt 8:00 - 16:00

NUMER KONTA:
Santander Bank Polska SA
96 1090 1841 0000 0001 4147 9243

ADRES E-MAILOWY:
kancelaria@um.Legionowo.pl

SEKRETARIAT:
tel.: (22) 774 20 31, (22) 766 40 00
fax: (22) 774 02 32
tel. dla niepełnosprawnych:
(22) 766 40 03

ADRES SKRZYNKI PODAWCZEJ NA EPUAP:
/UMLegionowo/skrytka

KZB LegionowoPECPWK LegionowoStraż Miejska w LegionowieMiejska Biblioteka Publiczna w LegionowieMiejski Ośrodek Kultury w LegionowieMuzeum Historyczne w LegionowieOśrodek Pomocy Społecznej w LegionowieStarostwo Powiatowe w LegionowiePowiatowe Centrum Integracji SpołecznejPowiatowy Urząd Pracy w LegionowiePowiatowa Izba Gospodarcza w LegionowieCentrum Szkolenia PolicjiKomenda Powiatowa w LegionowiePunkt Informacji Europejskiej Europe Direct – WarszawaSystem Gospodarki Odpadami w Legionowie