zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
PL BIP

Bezpłatna wypożyczalnia rowerów

Data dodania: 06 kwietnia 2018

Już w niedzielę (8 kwietnia) od godz. 10:00 startuje bezpłatna wypożyczalnia rowerów. Punkt Obsługi Rowerzysty znajduje się w hali widowiskowo-sportowej Arena Legionowo, przy ul. Bolesława Chrobrego 50 B.

Wypożyczającym może być tylko osoba pełnoletnia. Jedna osoba fizyczna może wypożyczyć maksymalnie cztery rowery, a wypożyczenie i zwrot muszą nastąpić w tym samym dniu w godzinach pracy Punktu Obsługi Rowerzysty w Arenie Legionowo. Aby wypożyczyć rower należy przedstawić jeden dokument tożsamości ze zdjęciem (np. dowód osobisty, paszport, prawo jazdy) i podpisać umowę.

Punkt wyposażony jest obecnie w 103 rowery w tym 13 rowerów dziecięcych. Ponadto 18 rowerów zaopatrzonych jest w foteliki dla dzieci a 4 rowery mają zamontowane wózki (przyczepki) do przewożenia dzieci. Do rowerów dopożyczyć można kaski, zapinki i kamizelki odblaskowe. Więcej szczegółów na temat wypożyczalni znajduje się na stronie www.arenalegionowo.pl.

W ubiegłym roku zanotowano ogromne zainteresowanie wypożyczalnią rowerów w legionowskiej Arenie. W 2017 wypożyczono rowery 9 724 razy.

Umowa Wypożyczenia Roweru (.odt, 30 Kb)

Regulamin Wypożyczalni (.odt, 1 mb)

 

Urząd Miasta Legionowo

ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 41,
05-120 Legionowo

GODZINY OTWARCIA:
pon 8:00 - 18:00
wt - pt 8:00 - 16:00

NUMER KONTA:
Getin Noble Bank S.A.
44 1560 0013 2380 6993 5000 0001

ADRES E-MAILOWY:
kancelaria@um.Legionowo.pl

SEKRETARIAT:
tel.: (22) 774 20 31, (22) 766 40 00
fax: (22) 774 02 32
tel. dla niepełnosprawnych:
(22) 766 40 03

ADRES SKRZYNKI PODAWCZEJ NA EPUAP:
/UMLegionowo/skrytka

KZB LegionowoPECPWK LegionowoStraż Miejska w LegionowieMiejska Biblioteka Publiczna w LegionowieMiejski Ośrodek Kultury w LegionowieMuzeum Historyczne w LegionowieOśrodek Pomocy Społecznej w LegionowieStarostwo Powiatowe w LegionowiePowiatowe Centrum Integracji SpołecznejPowiatowy Urząd Pracy w LegionowiePowiatowa Izba Gospodarcza w LegionowieCentrum Szkolenia PolicjiKomenda Powiatowa w LegionowiePunkt Informacji Europejskiej Europe Direct – WarszawaSystem Gospodarki Odpadami w Legionowie