zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP
Grafika wyróżniająca z kierującym auto mężczyzną

Bezpłatne szkolenie dla młodych kierowców!

Data dodania: 16 października 2020
Serdecznie zapraszamy młodych kierowców (prawo jazdy kat. B) w wieku 18-24 z terenu Legionowa na bezpłatne szkolenie profilaktyczne. Odbędzie się ono 25 października 2020 r. w godz. 8:00-16:00 w Ośrodku Doskonalenia Techniki Jazdy – Tor Modlin. Organizatorzy zapewniają transport na miejsce szkolenia oraz posiłek.
Cofnij

W wyniku wieloletniej współpracy władz legionowskiego samorządu z warszawskim WORD, 24 miejsca są przeznaczone specjalnie dla mieszkańców Legionowa. O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń. Aby móc zapisać się na wydarzenie prosimy o wysłanie maila z imieniem, nazwiskiem i numerem telefonu na adres e-mail: kultura@um.legionowo.pl.

Organizatorami szkolenia są Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego wraz z Mazowieckim Centrum Polityki Społecznej. Jego głównym założeniem jest zapoznanie uczestników ze specyfiką ruchu drogowego w Polsce, oceną czynników wpływających na bezpieczeństwo ruchu oraz ćwiczenia praktyczne.

Plan zajęć:
8:00-8:30 – wyjazd spod Ratusza
8:30-9:00 – omówienie zasad bezpieczeństwa
9:00-12:00 – szkolenie teoretyczne
12:00-13:00 – serwis obiadowy
13:00-16:00 – szkolenie praktyczne

Podanie danych osobowych wiążę się z wyrażeniem zgody na ich przetwarzanie w celu zapisania na szkolenie. Wyrażenie zgody nie jest obowiązkowe, ale niezbędne do przyjęcia wniosku. Administratorem Państwa danych jest  Prezydent Miasta Legionowo. Klauzula RODO jest dostępna na stronie Urzędu Miasta Legionowo.