zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
PL BIP

Boisko dofinansowane

Data dodania: 27 września 2018
zdjęcie: czystysport.pl

706 tys zł dofinansowania otrzymała spółka KZB Legionowo wraz z Urzędem Miasta Legionowo z programu Sportowa Polska. Środki, o które od marca br zabiegał legionowski samorząd zostaną przeznaczone na modernizację boiska do piłki nożnej na terenie Stadionu Miejskiego w Legionowie.

Spółka KZB wraz z władzami miasta od lat planowała przebudowę boiska znajdującego się na legionowskim stadionie. Pierwszy wniosek w tej sprawie złożono już w 2017 roku, wówczas do Programu rozwoju ponadlokalnej infrastruktury sportowej – pilotaż 2017. Lecz dopiero we wrześniu 2018 roku udało się otrzymać dofinansowanie.

- Wniosek dotyczy modernizacji boiska o trawie syntetycznej, które jest bardzo uczęszczane nie tylko przez najmłodszych, ale także dorosłych mieszkańców. Nawierzchnia zużyła się przez te lata i cieszy mnie bardzo, że udało nam się wywalczyć dofinansowanie ze środków zewnętrznych – mówi Irena Bogucka, prezes KZB Legionowo, przypominając, że całkiem niedawno, dzięki doskonałej współpracy z doświadczonymi w pozyskiwaniu funduszy pracownikami Urzędu Miasta Legionowo, spółka otrzymała aż 3,5 mln dofinansowania do budowy basenu na os. Piaski.

Jak zapowiada prezes KZB, modernizacja boiska korzystnie wpłynie na upowszechnianie kultury fizycznej i sportu wśród legionowskich dzieci i młodzieży. Dzięki wymianie wypełnienia z granulatu wszyscy zainteresowani będą mieli bezpieczny dla zdrowia dostęp do infrastruktury sportowej – mówi Irena Bogucka.

Zródło: kzb-legionowo.pl

 

 

Urząd Miasta Legionowo

ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 41,
05-120 Legionowo

GODZINY OTWARCIA:
pon 8:00 - 18:00
wt - pt 8:00 - 16:00

NUMER KONTA:
Getin Noble Bank S.A.
44 1560 0013 2380 6993 5000 0001

ADRES E-MAILOWY:
kancelaria@um.Legionowo.pl

SEKRETARIAT:
tel.: (22) 774 20 31, (22) 766 40 00
fax: (22) 774 02 32
tel. dla niepełnosprawnych:
(22) 766 40 03

ADRES SKRZYNKI PODAWCZEJ NA EPUAP:
/UMLegionowo/skrytka

KZB LegionowoPECPWK LegionowoStraż Miejska w LegionowieMiejska Biblioteka Publiczna w LegionowieMiejski Ośrodek Kultury w LegionowieMuzeum Historyczne w LegionowieOśrodek Pomocy Społecznej w LegionowieStarostwo Powiatowe w LegionowiePowiatowe Centrum Integracji SpołecznejPowiatowy Urząd Pracy w LegionowiePowiatowa Izba Gospodarcza w LegionowieCentrum Szkolenia PolicjiKomenda Powiatowa w LegionowiePunkt Informacji Europejskiej Europe Direct – WarszawaSystem Gospodarki Odpadami w Legionowie