zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
BIP

Budynek socjalny i żłobek

Data dodania: 07 marca 2019
Rzut z góry

W wyniku postępowania przetargowego wybrano najkorzystniejszą ofertę dotyczącą „Budowy piątego budynku socjalnego ze żłobkiem na parterze przy ul. POW w Legionowie”. Firma, która zajmie się budową to warszawska spółka ZAB-BUD Sp. z o.o.

Cofnij

Wykonawca zaproponował 8 965 792,90 zł i 7-letnią gwarancję na budynek wraz z instalacjami. W przetargu uczestniczyły 4 firmy. Budowa czterokondygnacyjnego budynku wielorodzinnego ze żłobkiem w parterze wraz z instalacjami i urządzeniami technicznymi oraz infrastrukturą towarzyszącą przy ul. Polskiej Organizacji Wojskowej w Legionowie o powierzchni użytkowej 2 554,18 m2 i kubaturze 1 056,15 m3 ma trwać 15 miesięcy.

Zamówienie realizowane jest w ramach Programu wspierania budownictwa socjalnego ze środków Funduszu Dopłat. Więcej informacji na temat projektu na stronie w BIP.