zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
BIP

Cezary Pazura nowy program - Wujek Czarek na żywo

Cezary Pazura nowy program - Wujek Czarek na żywo
14 grudnia 2018
Ratusz, sala widowiskowa
18:00

Cezary Pazura nowy program - Wujek Czarek na żywo. Bilety - 75 zł - w księgarni u Leszka, Legionowo, ul. Batorego oraz www.kupbilecik.pl i www.biletyna.pl

Drapieżna postać polskiej sceny satyrycznej. Jako komik dał się poznać w pierwszym polskim sitcomie "13 posterunek". Ceni sobie jednak żywy kontakt z publicznością, dlatego stworzył wiele programów rozrywkowych i kabaretowych, z którymi występuje w całej Polsce.

Nie miesza się do polityki. Uprawia satyrę obyczajową. Hasłem przewodnim jego najnowszego programu jest "precz ze smutkiem i szarością".

Cezary Pazura - polski aktor komediowy i satyryk zawita ponownie do Legionowo. Tym razem zobaczymy najnowszy program "#WujekCzarek radzi" oraz najlepsze z najlepszych skecze z cyklu Best of. Dwie godziny zabawy i komedii na żywo. Jeżeli lubisz się pośmiać, to nie może Cię zabraknąć na tej najśmieszniejszej imprezie kabaretowej roku!