zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Decyzja w sprawie konkursu na logo

Data dodania: 29 marca 2019

W poniedziałek, 25.03 br., zebrała się komisja konkursowa w celu rozstrzygnięcia Konkursu na projekt logo obchodów 100 lat nazwy Legionowo.

Cofnij

Do konkursu zgłosiły się 4 osoby, z czego 3 zgłoszenia nie spełniły zapisów regulaminu. W związku z tym komisja konkursowa, na czele której stanął Prezydent Miasta Legionowo, skorzystała z zapisu Regulaminu z punktu VI, podpunkt 4., który mówi o prawie do niewyłonienia laureata.

Mimo braku zwycięzcy Prezydent Miasta Legionowo chce symbolicznie nagrodzić osoby, które wzięły udział w konkursie. W tym celu przygotowane zostaną specjalne pakiety gadżetów, które uczestnicy powyższego konkursu będą mogli odebrać ze stoiska Urzędu Miasta Legionowo w trakcie obchodów 100 lat nazwy Legionowo, tj. 11 maja pod DPD Areną Legionowo.

Każdy z uczestników zostanie poinformowany o decyzji w sprawie konkursu drogą elektroniczną lub tradycyjnie - listownie.

Dziękujemy za udział!