zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
PL BIP

"Delfin" w Gliwicach

Data dodania: 21 listopada 2017

Od piątku do niedzieli  (17-19.11) na olimpijskiej pływalni OLIMPIJCZYK w Gliwicach trwały Zimowe Otwarte Mistrzostwa Polski w pływaniu Masters. W zawodach uczestniczyło ponad 550 zawodników z 98 klubów w poszczególnych kategoriach wiekowych. Reprezentantami Delfina Legionowo byli wracająca po długiej 15-letniej przerwie Karolina Modzelan, Krzysztof Żbikowski i nasz pierwszy Masters UKS Delfin Michał Perl.

Nasi zawodnicy nie zawiedli Trenera Rafała Perla i występ ich był znakomity zdobywając 2 złote, 1 srebrny i 1 brązowy medal. Z największym dorobkiem medalowym ukończył mistrzostwa Michał Perl zdobywając złoty medal na dystansie 50m stylem dowolnym oraz drugi złoty medal na dystansie 50m stylem klasycznym a także srebrny medal na dystansie 400m stylem dowolnym. Nasz drugi medalista to Krzysztof Żbikowski który zdobył brązowy medal na dystansie 50m stylem klasycznym z rekordem życiowym. Także dwóch naszych zawodników w tej konkurencji było razem na podium z czego jesteśmy bardzo dumni.Bardzo blisko podium była debiutująca po 15 letniej przerwie w pływaniu Karolina Modzelan w konkurencji 50m stylem dowolnym zajmując 4 miejsce. Występ legionowskich pływaków poruszył sportowe Legionowo w Gliwicach. Gratulujemy i czekamy na kolejne udane występy naszych MASTERSÓW.

Po mistrzostwach nasz najlepszy zawodnik Michał Perl podsumował: " Tegoroczne Zimowe Mistrzostwa Polski Mastersów były bardzo interesujące. Pierwszy raz w karierze podjąłem się próby wystartowanie w aż tak dużej ilości konkurencji. Było to nie lada wyzwanie, ale również świetna zabawa i nowe doświadczenie, które będzie miało wpływ na dalszy etap mojej kariery. Utwierdziłem się w przekonaniu, że powrót do pływania był słuszny. Cóż mogę więcej powiedzieć? Trzy medale Mistrzostw Polski Masters zdobyte, ale to na pewno nie ostatnie moje słowo, nowy rok już tuż tuż, a wraz z nim nowe cele i nowe wyzwania."

/UKS "Delfin"/

 

 

 

Urząd Miasta Legionowo

ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 41,
05-120 Legionowo

GODZINY OTWARCIA:
pon 8:00 - 18:00
wt - pt 8:00 - 16:00

NUMER KONTA:
Getin Noble Bank S.A.
44 1560 0013 2380 6993 5000 0001

ADRES E-MAILOWY:
kancelaria@um.Legionowo.pl

SEKRETARIAT:
tel.: (22) 774 20 31, (22) 766 40 00
fax: (22) 774 02 32
tel. dla niepełnosprawnych:
(22) 766 40 03

ADRES SKRZYNKI PODAWCZEJ NA EPUAP:
/UMLegionowo/skrytka

KZB LegionowoPECPWK LegionowoStraż Miejska w LegionowieMiejska Biblioteka Publiczna w LegionowieMiejski Ośrodek Kultury w LegionowieMuzeum Historyczne w LegionowieOśrodek Pomocy Społecznej w LegionowieStarostwo Powiatowe w LegionowiePowiatowe Centrum Integracji SpołecznejPowiatowy Urząd Pracy w LegionowiePowiatowa Izba Gospodarcza w LegionowieCentrum Szkolenia PolicjiKomenda Powiatowa w LegionowiePunkt Informacji Europejskiej Europe Direct – WarszawaSystem Gospodarki Odpadami w Legionowie