Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

"Delfin" w Mławie

Data dodania: 20 listopada 2017

W miniony weekend (18-19.11.2017) na Pływalni Miejskiej w Mławie, odbyły się kolejne ogólnopolskie zawody w pływaniu. Tym razem gospodarzem był Klub Pływacki „Płetwal” Mława. Na starcie stawiło się 395 zawodników i zawodniczek z 29 klubów pływackich.

Cofnij

„Delfin” Legionowo pod opiekę trenera Piotra Cesarczyka i Dawida Szulicha reprezentowało dziesięciu zawodników i pięć zawodniczek: Ala Trzaska, Dominika Fajdasz, Emilia Piaseczna, Kaja Marońska, Natalia Startek, Filip Kamiński, Jan Maciejewski, Jakub Maciejewski, Marcin Zieliński, Jakub Zieliński, Filip Zabagło, Jakub Krajewski, Igor Kozłowski, Franek Cierniak, Adam Jasiul.

Zarówno w pierwszy dniu zawodów na dystansach 50 metrowych, jak i w drugim dniu na dystansach 100 metrowych, nasi zawodnicy bili swoje rekordy życiowe pokazując się jak z najlepszej strony w rywalizacji sportowej. Na podium stanęła zajmując II miejsce na 50 metrów stylem klasycznym Emilia Piaseczna z czasem(36,29s), Natalia Startek, która zajęła II miejsce na 100 m stylem grzbietowym(1:50,77s). Wśród chłopców I miejsce na 100 m stylem motylkowym(1:10,24) zajął Franek Cierniak, Filip Zabagło zajął III miejsce na 50 m stylem grzbietowym(34,79) oraz Adam Jasiul, który zajął III miejsce na 100m stylem klasycznym(1:17,56).

Na pochwałę zasługują wszyscy zawodnicy, bili swoje rekordy życiowe, dając nam nadzieję na kolejne udane starty.