zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
BIP

Duchowe Pieśni Świata Koncert Międzynarodowego Chóru SARVA DHARMA

Data dodania: 05 listopada 2018
Duchowe Pieśni Świata Koncert Międzynarodowego Chóru SARVA DHARMA

Wstęp - bezpłatne wejściówki do odbioru w MOK, ul. Norwida 10, od 5 listopada.

Cofnij

Międzynarodowy chór Sarwa Dharma istnieje od 9 lat. Jego misją jest głoszenie śpiewem jedności kultur, religii i wszystkich ludzi na świecie.
Chór koncertował na Litwie, Łotwie, Estonii, Finlandii ale również w Indiach.
Koncerty chóru odbywały się w kościołach, synagogach i świątyniach różnych wyznań. Ale także w hospicjach, domach opieki, szpitalach zarówno w kraju jak i za granicą.
W legionowskim koncercie gościnnie weźmie udział znany skrzypek Marcin Król.
Chór zaprezentuje, śpiewane w dwunastu językach, pieśni z różnych stron świata, z różnych kultur o odmiennych wrażliwościach religijnych. Przesłaniem koncertu nie jest jednak prezentacja różnic w religijnym interpretowaniu świata, lecz wskazanie na duchową jedność tych wszystkich, którzy poszukują sensu, harmonii i pokoju.
Trzy sentencje przyświecają temu przesłaniu:
jest tylko jeden język - język serca;
jest tylko jedna rasa - rasa ludzi;
jest tylko jedna religia - religia miłości.