zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
PL BIP

Dwa kółka na wynajem

Data dodania: 07 maja 2018
Punkt Informacji Turystycznej/Fot. Starostwo Powiatowe w Legionowie

Od początku maja br. ponownie uruchomiona została wypożyczalnia rowerów w Punkcie Informacji Turystycznej w Centrum Komunikacyjnym przy ul. Kościuszki 8A w Legionowie.

Punktu Obsługi Rowerzysty to drugie miejsce, po wypożyczalni rowerów w Arenie Legionowo, w którym można bezpłatnie wynająć jednoślad. Oferta skierowana jest nie tylko do mieszkańców powiatu, ale i do turystów, którzy mogą poznawać uroki naszego rejonu przemierzając na dwóch kółkach liczne szlaki i ścieżki rowerowe. Punkt na legionowskim dworcu będzie działał do końca listopada, kiedy to sezon rowerowy dobiega końca. W dni powszednie rowery wypożyczać można w godz. 9-17. Natomiast w weekendy i święta w godz. 10-18. Oprócz rowerów istnieje możliwość wypożyczenia przyczepki lub fotelika do przewozu dzieci.

Ponadto w Punkcie Informacji Turystycznej na zainteresowanych czekają mapy, przewodniki, informatory oraz inne publikacje zawierające wszelkie informacje niezbędne dla zwiedzających powiat legionowski.


/Starostwo Powiatowe w Legionowie/

 

Urząd Miasta Legionowo

ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 41,
05-120 Legionowo

GODZINY OTWARCIA:
pon 8:00 - 18:00
wt - pt 8:00 - 16:00

NUMER KONTA:
Santander Bank Polska SA
96 1090 1841 0000 0001 4147 9243

ADRES E-MAILOWY:
kancelaria@um.Legionowo.pl

SEKRETARIAT:
tel.: (22) 774 20 31, (22) 766 40 00
fax: (22) 774 02 32
tel. dla niepełnosprawnych:
(22) 766 40 03

ADRES SKRZYNKI PODAWCZEJ NA EPUAP:
/UMLegionowo/skrytka

KZB LegionowoPECPWK LegionowoStraż Miejska w LegionowieMiejska Biblioteka Publiczna w LegionowieMiejski Ośrodek Kultury w LegionowieMuzeum Historyczne w LegionowieOśrodek Pomocy Społecznej w LegionowieStarostwo Powiatowe w LegionowiePowiatowe Centrum Integracji SpołecznejPowiatowy Urząd Pracy w LegionowiePowiatowa Izba Gospodarcza w LegionowieCentrum Szkolenia PolicjiKomenda Powiatowa w LegionowiePunkt Informacji Europejskiej Europe Direct – WarszawaSystem Gospodarki Odpadami w Legionowie