zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Dziękujemy za zaufanie

Data dodania: 26 czerwca 2020
Grafika przedstawiająca komputer ze statystykami

Z wielką przyjemnością informujemy naszych Czytelników, że odświeżona w 2017 r. strona Urzędu Miasta Legionowo zanotowała już ponad 5 mln odsłon. To dowód przywiązania i zaufania.

Cofnij

Dziękujemy, że nas doceniacie, czytacie i oglądacie. Taka frekwencja na samorządowym portalu dodaje skrzydeł oraz motywuje do dalszej pracy nad przekazywaniem informacji o tym, co ważne, ciekawe i godne odnotowania.

Oczywiście najwięcej odwiedzin notujemy ze strony polskich internautów, ale wśród surfujących po naszej stronie są też osoby z Niemiec, Norwegi, Wielkiej Brytanii, Ukrainy a także z takich krajów jak: Stany Zjednoczone, Chiny, a nawet… Japonii.

Średnia dzienna liczba odwiedzin na przestrzeni trzech lat to prawie 4 tys. W czerwcu na stronie pojawiło się ponad 140 artykułów i informacji, co stanowi wzrost w stosunku do roku ubiegło o prawie 50 pozycji.

Portal naszego miasta to nie tylko informacje bieżące. Znaleźć tu można bogactwo informacji stałych o mieście, jego historii, zabytkach, ochronie środowiska czy edukacji.

Po zmianach w 2017 r. strona jest na bieżąco aktualizowana i dostosowywana do potrzeb osób niepełnosprawnych. W ostatnim czasie pojawiła się funkcja dot. menu dostępności, zagościły na niej również dwa filmy wykonane w języku migowym. Strona obecnie spełnia wytyczne WCAG 2.1.

Jednocześnie nieustannie zapraszamy na nasze profile społecznościowe:

Oficjalnych informacji dotyczących przetargów, umów, sprawozdań gminy Legionowo szukajcie także w Biuletynie Informacji Publicznej.