zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Dzień Dziecka z MOK Legionowo - "Lwi Król"

30 maja - 02 czerwca 2020
on-line
00:00

Zapraszamy na spektakl, który dostępny będzie bez przerwy w dniach 30, 31 maja oraz 1 i 2 czerwca na YouTube.

Na razie pod powyższym linkiem tylko zwiastun spektaklu - od 30 maja do 2 czerwca - cały spektakl.

"Lwi król" to opowieść rozgrywająca się w afrykańskiej dżungli, gdzie na świat przychodzi młode lwiątko, które ma zostać przyszłym władcą Lwiej Krainy. Na drodze do tronu napotyka wiele przeszkód i trudności, które wraz z przyjaciółmi stara się przezwyciężyć.

Ta niezwykła, wzruszająca i pełna przygód historia przedstawiona jest tak, by dzieci mogły wziąć w niej czynny i aktywny udział. To wspaniała i bardzo wciągająca opowieść o sile miłości, lojalności, nadziei przedstawiona w przystępny i niezwykle barwny sposób.

Zdjęcie az przedstawienia.